ikaz ışığı

engin9103

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ikaz ışığı

Bu ikaz ışığı aracı aldığımdan beri(1 aydır) yanıyor ve forumda okuduklarım arasında en çok emme manifoldu vs deniyordu fakat bundan 10 gün önce "soğutucu az soğutucu koy" uyarısı belirdiğini gördüm ve bugün gidip sıvıya ekletme yaptım ışık söndü bir daha da yanmadı. Umarım yanmaz çünkü çok genel bir arızaya işaret ediyor. Arıza kodu okumak için yapılan fren-gaz olayı bende sonuç vermedi. J kasalarda işe yaramıyor mu o olay acaba?

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
motor arız ışığı her şeye dair olabilir önemli olan arıza kodunu okumak aracı starttan önceki anahtar konumuna getirin araç önce kendini çek ettikten sonra gaza ve frene aynı anda basın ve bekleyin kadran arasındaki dijital ekranda arıza kodu çıkar forumda kodların ne anlama geldiği ile ilgili bir paylaşımda bulunduk oradan kontrol edebilirsiniz yada servise gidip aracı bilgisayara bağlatıp öğrene bilirsiniz.

+1

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
motor arız ışığı her şeye dair olabilir önemli olan arıza kodunu okumak aracı starttan önceki anahtar konumuna getirin araç önce kendini çek ettikten sonra gaza ve frene aynı anda basın ve bekleyin kadran arasındaki dijital ekranda arıza kodu çıkar forumda kodların ne anlama geldiği ile ilgili bir paylaşımda bulunduk oradan kontrol edebilirsiniz yada servise gidip aracı bilgisayara bağlatıp öğrene bilirsiniz.

Bunu okumamıştım kardeşim sağol.

Insignia da işe yaramazsa nasılsa wazzapdan başına ekşiyorum, sorun yok :)

engin9103

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:

Bu kombinasyonu aracımda denedim hiçbir kod vs çıkmadı. Çıkmaması hata olmadığı anlamına mı geliyor yoksa J kasalarda bu özellik yok mu? Arıza olması lazım çünkü ikaz lambası yanıyor ara sıra..

engin9103

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar araçta yine ikaz ışığı yandı delirdim bir şeyden anlayacak gibi açtım kaputu birkaç şeye baktım ama açıkçası hiçbir şey yapmadan kaput kapağını kapattım bindim araca ve ışığın artık yanmadığını gördüm. Değişen neydi yani bir arıza varsa neden kaputu açınca söndü?

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:

yorumunu anca gördüm ,her daim yardım etmeye hazırım :)