III: Istanbul Buluşması Listesi (17 Haziran Pazar)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: III: Istanbul Buluşması Listesi (17 Haziran Pazar)

çok güzel yakalamışsın o anı tuncay :)
teşekkürler video için

tuncay2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
çok güzel yakalamışsın o anı tuncay :)
teşekkürler video için
Ben teşekkür ederim Hakan bu güzel organizasyon için,
Emeğinize sağlık, devamını bekliyoruz .. :)

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu videoyu izledikten sonra en çok satılan rengin 'beyaz' olduğunu bir kez daha görmüş olduk :D

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tuncay link' Alıntı:
Arkadaşlar hakikaten muhteşem bir buluşmaydı. Sizlerle tanışmak benim için büyük bir keyifti. Katılan herkese sonsuz teşekkürler, nice benzeri organizasyonlarda buluşmak ümidiyle  :)

Aşağıdaki videoyu defalarca izledim süper olmuş. Hemen upload ettim :) Provasız ama adeta beyazların şovu olmuş :) Bu videoyu izleyenler tarafından arabalarınız nazara gelebilir. Mavi boncuğunuz yoksa hemen asın görünür biyerlere bence :)

Teknik Gri'ler uçtu onları yakalayamadım. Anca beyazları yakalayabildim işte  general_HAHA  thnxx

[flash=640,385]http://www.youtube.com/v/ikMjiDLflS0?version=3&feature=player_detailpage[/flash]
Tuncay bu arada köprüde başıma gelen olayı gördün dimi :D Adamı yeşilköeye kadar götürdüm valla  002tuhaff

fatisali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tuncay link' Alıntı:
Arkadaşlar hakikaten muhteşem bir buluşmaydı. Sizlerle tanışmak benim için büyük bir keyifti. Katılan herkese sonsuz teşekkürler, nice benzeri organizasyonlarda buluşmak ümidiyle  :)

Aşağıdaki videoyu defalarca izledim süper olmuş. Hemen upload ettim :) Provasız ama adeta beyazların şovu olmuş :) Bu videoyu izleyenler tarafından arabalarınız nazara gelebilir. Mavi boncuğunuz yoksa hemen asın görünür biyerlere bence :)

Teknik Gri'ler uçtu onları yakalayamadım. Anca beyazları yakalayabildim işte  general_HAHA  thnxx

[flash=640,385]http://www.youtube.com/v/ikMjiDLflS0?version=3&feature=player_detailpage[/flash]

Benim içinde çok güzel bir gündü herkeze Teşekkürler, Bu arada Teknik griler uçtu derken emniyet şeritini seviyorum :) :)

gencebay25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok güzel bi buluşma gerçekleştirmişsiniz. 045thumbsup

emeği geçen herkese teşekkürler 14alkiss

Umitbjk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Harikasınız arkadaşlar  special_Yeah special_Yeah

tuncay2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sercan link' Alıntı:
Bu videoyu izledikten sonra en çok satılan rengin 'beyaz' olduğunu bir kez daha görmüş olduk :D
Sercan, abi çok fazla ele düştü bu beyaz yahu gözüm sıkıldı artık, bizim kaportacının çırağını da geçen beyaz astra ile gördüm  :p

İşin şakası gerçekten beyaz renk astra ile çok muhteşem ama ben hala teknik griden yanayım başka bir asilliği var yahu :) tabi renk olayı bu tartışılmaz. Gerçi kim inkar edebilir ki her renk ayrı bi gidiyo bizim arabalara :)

Kırmızı görsem ah ulan kırmızı mı alsaydım, beyaz görsem ah ulan beyaz mı alsaydım diyorum, siyah su mavisi derken çıkıp kendi arabama bakıyorum, yok ya doğru seçim diyorum :)

Teknik Gri'nin asilliği konusunda yok mu bana katılan :)

tuncay2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sercan link' Alıntı:
Tuncay bu arada köprüde başıma gelen olayı gördün dimi :D Adamı yeşilköeye kadar götürdüm valla  002tuhaff
Ahhahha :) ya hakkaten ben onu soracaktım sana, ne iş anlamadım, önce benim yanımdan geçtiler tip tip baktılar içeri doğru bi besmele çektim içimden sonra sana doğru geldiler :D
İnip var mı bi durum diye sorcaktım ama bi kıllık yaparlar diye inmedim. Sonra seni de yalnız bırakmak istemedim bekledim orada :) Siz basınca bi ara dedim takip mi etsem acaba diye :)

Hem niye götürdün ki? Götürmek zorunda değildin :) Ne derdi varmış ?
Dedim sonra ulan bunlar polis kılığına bürünmüş araba kaçakçıları falan olmasın, bin türlü senaryo geçti aklımdan :D
Dedim sonra adam GTC'ye hasta olmuştur bi gidişini falan görmek istemiştir diye düşündüm, bastım gittim ben de :)

hasanacar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

her şey çok ama çok  güzeldi emeği geçenlere  katılanlara  katılmayanlara herkese çok teşekkür ediyorum