İç Döşeme...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nida

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.nidasan.com
Arkadaşlar bildiğiniz iyi ve sağlam bir iç döşemeci var mı? Arabanın içini komple winlex yaptıracağım. Bana bir yardımcı olursanız sevinirim.:eek: Ve bu işin cezası ortalama ne tutar?

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kanka,Maçka'da ARTCAR var (yandın,Avrupa yakasına geçeceksin :) ) Google'dan arat çıkar mutlaka,arkadaşın ismi Cem.. 10 numara işçiliği var.. Benden selam söyle yardımcı olur.. Siyah Kadett GSI dersen hatırlar beni,KDS 17 dersin.. kapı içleri filan iyi malzeme istersen tahminim 1000 ytl civarı tutar..

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nida, bi Soundstation Hakan Abi'ye sor, onların çok işi oluyor bildiğim kadarı ile, iyi bir yere yönlendidir diye düşünüyorum...

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dragon' Alıntı:
Kanka,Maçka'da ARTCAR var (yandın,Avrupa yakasına geçeceksin :) ) Google'dan arat çıkar mutlaka,arkadaşın ismi Cem.. 10 numara işçiliği var.. Benden selam söyle yardımcı olur.. Siyah Kadett GSI dersen hatırlar beni,KDS 17 dersin.. kapı içleri filan iyi malzeme istersen tahminim 1000 ytl civarı tutar..

Valla ben de ARTCAR diyecektim Yavuz ama deri ağırlıklı diye demiim dedim, yoksa hakkaten 10 numara...

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
artcar şiddetle tavsiye ederim ben deri döşemeleri oraya yaptırdım kapılarda dahil olmak üzere gerçekten on numara işçilikleri var http://www.artcar.com.tr/ resim galerisini incelersen fikir edinebilirsin

Nida

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.nidasan.com
çok saolun arkadaşlar yardımınız için ben konuşacağım.
Bu arada arabanın görünüşünü her şeyini orjinale çeviriyorum.

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herşeyi orjinal e çeviriyorsunda.Koltuklarda neden vinleks düşünüyorsun Nida ???

Nida

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.nidasan.com
Koltukları değiştirmiycem sadece kapı döşemeleri... Koltuklar komple değişecek. Sadece onları yarış koltuğu yapcam...

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yarışmı yapcan abi yarış koltugu taktırıyorsun:):)

Nida

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.nidasan.com
Bizim hayatımız yarış olmuş kardeşim yaaa yaş oldu 30 hala arabayla uğraşıyoruz. Hastalık işte ben arabama çok değer veririm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...