ibreler çalışmıyor

oktayonur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba. 99 vectra gls aldım. daha 2 hafta oldu. yeni yeni tanıyorum aracı. bi sorun gözüme çarptı bazen devir ve hız göstergesi çalışmıyor. neden olabilir masraflı bişeymidir aynı sorunu yaşayan varmı? teşekkür ederim.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Fazla sarjdan kesilir. Sarj konjektorunu kadrani tamamen bozmadan acil olarak degistirmenizi oneririm.

Sent from my iPhone using Tapatalk

smoke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece devir ve hız saati mi çalışmıyor yoksa benzin hararet gostergelerinde de sıkıntı varmı. eğer varsa gosterge fişinde de problem olabilir.

oktayonur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya açıkçası bişey farkettim. araba güneşte kalınca ibreler çalışmıyor ve bide teyp çalışmamaya başladı sanırım elektriksel bir arıza..

tolga38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araçta xenon far varsa ondan da kaynaklanıyo olabilir.geçenlerde aynı sorunu yaşayan biri vardı sanayide onun aracıda gls elektrikciye xenonları söktürmüş ve saati komple değişmek zorunda kalmış sonunda sorunum düzeldi diyodu

oktayonur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araçta xenon far varsa ondan da kaynaklanıyo olabilir.geçenlerde aynı sorunu yaşayan biri vardı sanayide onun aracıda gls elektrikciye xenonları söktürmüş ve saati komple değişmek zorunda kalmış sonunda sorunum düzeldi diyodu

xenon yok ama taktırmayı düşünüyorum. sorun olurmu acaba? varmı xenon kullanan?