Hyundai Accent Blue

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
128 likleri geldiğinde neler çekeceğiz bakalım şirket araçlarından. Gerçi 40bin tl civarı olur fiyatı. Ama şu anki 110luk eralardan az çekmiyoruz trafikte. Bir de bu qashqai için şehrin asi genci juke için şehrin haylazı filan diyorlar. Eraya da şehrin .. çocuğu diyorlar bunlara ne denir kimbilir :D

hiç yakıştıramadım hacı sana bu lafları..

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
128 likleri geldiğinde neler çekeceğiz bakalım şirket araçlarından. Gerçi 40bin tl civarı olur fiyatı. Ama şu anki 110luk eralardan az çekmiyoruz trafikte. Bir de bu qashqai için şehrin asi genci juke için şehrin haylazı filan diyorlar. Eraya da şehrin .. çocuğu diyorlar bunlara ne denir kimbilir :D

bencede biraz ağır olmuş neticede forumda akrabası yakını belki ikinci aracı olarak accent kullananlar olabilir biliyorum araç sahiplerini kast etmedin ama alınabilirler. iyimser düşünüp .eraya şehrin gereksiz çocuğu diyelim gönüller olsun insanlarda o nokta nokta yeri doldurmak için kötü niyetli düşünmesin.. :)

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Almandan koreye gececem dıyorsun deneyecegın araçlar ıcerisinde opel yok :D sıkıldınmı artık Opelden :)
farklı bişeyler denemek istemekteyim
isnsignia veya audiye gücüm yetmez uzunca bi süre :rolleyes:
diğerleri de çok cezbetmiyor beni. sebep bu yoksa almana saygımız büyük.
koreliler de çok teşvik edici.

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç yakıştıramadım hacı sana bu lafları..

bencede biraz ağır olmuş neticede forumda akrabası yakını belki ikinci aracı olarak accent kullananlar olabilir biliyorum araç sahiplerini kast etmedin ama alınabilirler. iyimser düşünüp .eraya şehrin gereksiz çocuğu diyelim gönüller olsun insanlarda o nokta nokta yeri doldurmak için kötü niyetli düşünmesin.. :)

Aman beni yanlış anlamayın. Araçları kullananlara yönelik bir şey değil bu ki zaten benim uydurduğum bir şey de değil ben duyduğumu söyledim. Şimdi juke ve qashqai reklamlarında böyle bir yakıştırma var arabalara. İstanbul trafiğindeki eraların %85 i şirket arabası ve sınıfına göre güçlü dizeller oldukları için trafiği birbirine katıyorlar, bunu kimse inkar edemez sanırım. Bir forumda dolaşırken böyle bir şey görmüştüm ve komik gelmişti ki bu yakıştırma era kullanan kişilere değil aracın seriliği ve genelde taksi ve şirket aracı olmasından dolayı arabanın kendisine yapılmış bir yakıştırma. Kırılan olduysa özür dilerim. Kimsenin şahsına söylenmiş bir şey değil.
Tamam şehrin yaramaz çocuğu olsun :D

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yorumlarda da yazdığı gibi şirketler ve ticariler çok tercih ediyor accentleri... fayda maliyet dengesi sonuçta, işini görsün ama fiyatı uygun olsun mantığı. Yalnız çok oynak arabalar, freni, direksiyon, tekeri ayrı bir olay. kıçı başı ayrı oynayan bir araç kısacası.

opelsahibi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu da hep tartışılıp durur acaba ufak motor mu az yakar,büyük motor mu ben 2000 cc kullanıyorum şöyle açıklayabilirim deneyimlerimden şayet 1.3 araçta ve 2.0 araçta 5 kişi olursa her durumda 1.3 cok yakar, araçlar boş ise ve yol düzse iki araç da defansif kullanılıyorsa 1.3 belki biraz daha az yakar o da belki ,ofansif kullanmayı karıştırmıyorum o zaman 2.0 cok yakar tabii ama çok da gider,ortalamayı alırsak büyük motor her zaman gücünden dolayı avantajdır onu kullanmayı bilen,sakin kullanabilirim diyeni yakıtta üzmez,bu tamamen kendi fikrim bilimsel dayanağı yok...Benim aracım ankaraya en son gittiğimde 210 TL yaktı gidiş dönüş, bir sonrakine arkadaşımın dizel mercedes minibüsüyle gittik ocağıma incir ağacı dikti sözde dizel 380 TL yaktı gidiş dönüş...her iki kullanımda saatte ortalama 130-140 km ile idi bu durumda benim 140 ımla onunki arasında dağlar kadar fark var demekki o hıza ulaşmak için harcadığı güce ve yakıta bakarsak.

size katılıyorum ufak motor az yakar diye inanılır ama uzun yolda büyük motordan daha fazla yakar 2.0 dtı yımı aldığımdan beri ilk defa ölçtüm sehir içinde kullandım otobanda 180 km ile uzunca gittim ve genel ortalaması 140 dan aşağı değildir e-5 te sürekli dipgaz kullanarak yani kısacası ekonomiden uzak keyfe keder kullanarak gırtlağa kadar dolum ölçümü ile bu şekilde 21krş yaktı mazot 3.23 litre hesabıyla da 6,5lt falan yapıyor daha ne olsun 1.3 benzinli getzimle 2000 devir 80km hızla 4.9lt yaktırıyordum bunda ise keyfıme gore zevk alarak kullanıyorum 6,5lt;)

Son düzenleme:

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hyundai ler baya gelişti son yıllarda ama 1.4 düz vites accent e 36900 çok iddalı olmuş . O fiyata 2007-2008 passat , mondeo sınıfı veya 2009 -2010 astra , focus , golf bulunabilir .

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
Çorum bayisi taksicileri toplayıp showroomda tanıtım yapmıştı Era için, kendileri de biliyor müşteri kitlesini:D

Blue için bugün tanıtım vardı, tüm Türkiye genelindemiydi bilmiyorum. ama başka birşey için gitmiştik bayiye, arabanın yanından geçerken hemen öylesine baktım. iç tasarım güzel, dışı da güzel ama aynı Honda City gibi yanlardan çok basık ve yüksek, Era kadar oturaklı durmuyor.
dışında da birkaç krom parça güzel, özgün olmuş gibi.

(bu arada Insignia 2.0 CDTI 130 ve 160hp, 140lığı hiç olmadı:D )
Hyundai'nin 1.6 dizelden 120küsür hp çıkartması bence büyük başarı değil ama motorları iyi gidiyor, oda bir gerçek :)