Hoporlor

uguur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Hoporlor

Araç için aksesuar vs ekleyeceğim.kolon olmaması da belki lehimize olur :)

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

uguur link' Alıntı:
Araç için aksesuar vs ekleyeceğim.kolon olmaması da belki lehimize olur :)
kesinlikle kardeşim hiç kafana takma. herzaman söylerim "bir otomobil alırken sonradan ekleyemeyeceğiniz şeyler mutlaka alacağınız araçta olsun" sırf birilerine inat edition aracımı sport yapmazsam hatta daha iyisini. garantimin bitmesini bekliyorum  hayırlı olsun.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
arkada hoparlor olmaması hiçte sorun değil bence zaten olsaydı bile opelin dandik kendi kolonları yerine daha kaliteli hoparlorlerle değiştirirdim -ki öylede yapdım. enjoy active aldığınıza hiç pişman olmayınız, biraz daha zorlayıpda sport alma gücünüz yokmuydu? onu almadığınıza pişman olabilirsiniz işte  walll

14alkiss  Ağzınıza sağlık.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracım sport var arkada bende ama olmasada olur yani oraya bardak tutacı yada onları alsınlar arka kol dayama verseler daha makbul olurdu :D Bir halta yaramıyor tek çok yüksek ses açar iseniz bassla birlikte ehh işte oluyor diğer türlü çalmıyor gibi:D Ama ön taraftakiler iyi aynı marka değil mi anlamadım gitti.

finished

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Aracım sport var arkada bende ama olmasada olur yani oraya bardak tutacı yada onları alsınlar arka kol dayama verseler daha makbul olurdu :D Bir halta yaramıyor tek çok yüksek ses açar iseniz bassla birlikte ehh işte oluyor diğer türlü çalmıyor gibi:D Ama ön taraftakiler iyi aynı marka değil mi anlamadım gitti.

Öndekiler bildiğim kadarıyla sırf tiz kapılardaki bas o yüzden basla uydumu güzel ses veriyor

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Olabilir önde ses gerçekten güzel ancak arka eh işte kıvamında takılıyor hani varımda çalıyorum gibi :D

finished

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Olabilir önde ses gerçekten güzel ancak arka eh işte kıvamında takılıyor hani varımda çalıyorum gibi :D

Benim icin aracin sesi vasat degil yeterli bence ama isin ilginc kismi su volumde 40 i gectigin an direk bozuluyor ses :D Acaba servis arkaya 2 hoparlor takmak icin ne kadar istiyor soran varmi acaba ?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

finished link' Alıntı:
Benim icin aracin sesi vasat degil yeterli bence ama isin ilginc kismi su volumde 40 i gectigin an direk bozuluyor ses :D Acaba servis arkaya 2 hoparlor takmak icin ne kadar istiyor soran varmi acaba ?
150-200 arasi.

emqare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

finished link' Alıntı:

Dostum bende Astra Edition var Aydın Sürtaş Opel servisi 300 TL gibi bir rakam verdi montaj dahil fiyatı.Eğer sen başka marka hoparlör takmak istersen alır gelirsin 70 80 Tl gibi bir montaj ücreti alır takarız dedi.Opel eğer kendi hoparlöründen başka bir markayı araca kendisi takabiliyorsa garantiyi etkileyecek birşey yoktur diye algıladım durumu.70 80 lira servis ücreti oraya vermektense işini temiz yapan bir tesisatçıya alıp taktırmak daha mantıklı -ki bende kuvvetle muhtemel öyle yapacağım.