HoparlÖr tavsİye

waziley

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar opel astra 2001 g kasa sedan aracımda MOSFET 50 W x 4 çıkışı olan pioneer marka teyp var.Aracıma 4 adet kapı hoparlörü almak istiyorum.KAç wattlık ve kaç yollu olması lazım.Fikirleriniz nedir.Amfi kullanmak istemiyorum.Önler 16,5-17 arkalar ise 13 cm olarak biliyorum.

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beb jbl taktım ön kapılara. memnunum ama sony yada pioneer daha iyi diyorlar normal hoparlörlerde. araç yaşı ilerlemiş olduğu için markalı hoparlörlerden hangisini takarsanız takın orjinal eski hoparlöre göre güzel ses alırsınız. yeterki markasız dandirik hoparlörü 3-5 lira ucuz diye tercih etmeyin. teyp markanız ile aynı marka , ön kapılara 16 arka kapılara 13 cm hoparlör alıp takın.anfi filan olmadığı için çok araştıracak birşey yok.

hakemugur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2006 opel astra enjoytwinport da sol hoparlörlerin hiçbirinden ses gelmiyor.şağ tarafta sorun yok çalışıyor.sebebi ne olablir?

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ses tuşunu çekerek sola doğru oynatın

alperlalbek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar opel astra 2001 g kasa sedan aracımda MOSFET 50 W x 4 çıkışı olan pioneer marka teyp var.Aracıma 4 adet kapı hoparlörü almak istiyorum.KAç wattlık ve kaç yollu olması lazım.Fikirleriniz nedir.Amfi kullanmak istemiyorum.Önler 16,5-17 arkalar ise 13 cm olarak biliyorum.

Sony kaliteli ve berrak bir ses verir ama kullanımı üst limitlerde iyi değildir. Orjinal cihaz ile çalabilen JBL - JVS ya da Alpine tavsiye ederim.