hondacılar opelden bahsediyor

korzobom

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya yazın bizim patronun 2 tane arabası vardı eski onları verip civic elegance aldık sürekli kullandığım bir araç görünüşü ii içi güzel ergonomikte..

ama bişe dicem 2001 cdx diye bi araba varmış.. ben sıfır araba diye civic kullandıktan sonra çok fena oldum :) ya tadı yok tahtaya binmek gibi ben pek haz almadım.. yol sesi fenaa birde kasislerde öyleki biyer kırıldı diye telaş yapabilir çoğu kişi..

ama demiyorumki vectra C kasa.. işte onu hayatta kıyaslayamazsınız :D

opelciyim ama honda civic den de astra h dan da hiç ama hiç haz almıyorum.. opc olmadığı sürece.. ;)

bide bu ara accord lara bakıyorum onlar nasıl acaba??

son bı kaç aydır bende accord lara bakıyorum.cok klas arabalar.sınıfına göre kalıtelı.bır cıvıc veya astra h larla aynı degıldır.fıyatlarıda gayet makul...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
son bı kaç aydır bende accord lara bakıyorum.cok klas arabalar.sınıfına göre kalıtelı.bır cıvıc veya astra h larla aynı degıldır.fıyatlarıda gayet makul...

zaten honda binek araçları içinde alınabilicek tek makbul oturaklı araç accord bizde de eski kasası vardı oturaklı araçdı güzel sağlam araçdı ama onda bile klasmanındaki araçlarla kıyaslanırsa plastiği falan boldur sınıfında pek makbül görülmeyen bir araç neticede bulunduğu sınıf üst zümreye hitap ediyor üst zümrede o kadar parayı bir arabaya yatırınca işçilik ve malzemede kalite bekliyor..bunu sıfır için diyorum zira accordun sıfırı gerçekden çok pahalı..

ama ikinci elde accord çok şahane ve kaliteli bir tercih..