Honda Typer Mi - Seat Cuprami

HONDA TYPE-R Mİ SEAT CUPRA R Mİ ?

• Kullanılan toplam oy
    5
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gerenksiz şeyler bunlar. ama eci kardeş gerçekten birasdaha yerimizi bilirsek daha iyi olur bence. öyle kimse sahipsiz değildir yok hapisten çıktım telefon numaraları felan vermek veya adamı yatağından almak gibi gerenksiz şeyler bunlar basit insanlar içindir lütfen saygı ve konuya devam.

bencede TYPE-R sonuna kadar

M3 CSL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biz denedık arkadasım..
full stock typer egsoz fıltre olmucak cuprayı gecemez..
egsoz headrslı ctr (220 225hp)ıse gecıyor doal olarak cuprayı;)

ecii

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gerenksiz şeyler bunlar. ama eci kardeş gerçekten birasdaha yerimizi bilirsek daha iyi olur bence. öyle kimse sahipsiz değildir yok hapisten çıktım telefon numaraları felan vermek veya adamı yatağından almak gibi gerenksiz şeyler bunlar basit insanlar içindir lütfen saygı ve konuya devam.

bencede TYPE-R sonuna kadar
GÜZEL KARDEŞİM MSJIN İÇİN TESEKKÜRLERDE İNSANLARIN BİRİLERİNİ DALGAYA ALMASIDA GÜZEL BİŞEY DEĞİL BEN BATMANLIYIM AŞİRET ÇOCUĞUYUM O KİM OLUYORDA GELİP BENİ YATAĞIMDAN ALIYOR BEN İSTANBULDA OTURUYORUM İSTANBULDA BİZİMDİR KEYFE KEDER GİDERE GİDER TELEFONUNU İSTEMEMİN SEBEBİDE TELEFONDA KONUŞMAK VE BURDAKİLERİ RAHATSIZ ETMEMEK BEN ONA ÖZELDENDE MSJ ATTIM AMA ARKADAŞ BENİ GEREKSİZ GÖRTDÜĞÜ İÇİN BURDAN CVP VERDİ NEYSE SALLA ADAM OLAN ADAMLA MUHATTABIM EYW..

barcha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne güzel bi karşılaştırma olmuş, gayet güzel fikirlerin paylaşılıp tartışılacağı bir konu ama dönen muhabbete bak.. Lütfen artık seviyeli bir şekilde karşılaştırma üzerine olsun mesajlar.. hatta bide anket eklenirse daha iyi olur..

Benim fikrime gelince, tamamen teknik veriler üzerine konuşuyorum.. Bence Cupra..

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bence BMC

ecii

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne güzel bi karşılaştırma olmuş, gayet güzel fikirlerin paylaşılıp tartışılacağı bir konu ama dönen muhabbete bak.. Lütfen artık seviyeli bir şekilde karşılaştırma üzerine olsun mesajlar.. hatta bide anket eklenirse daha iyi olur..

Benim fikrime gelince, tamamen teknik veriler üzerine konuşuyorum.. Bence Cupra..
ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM VERMİŞ OLDUĞUMUZ RAHATSIZLIKTAN DOLAYI ÖZÜRDİLERİM.. E-C-İ KONU İLE İLGİLİ YETKİLİ ARKADAŞLAR ANKET AÇSIN SORUN DEĞİL...

ecii

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
EWET ARKADAŞLAR İSTEĞİNİZ ÜZERE ANKET EKLENMİŞTİR AMA ŞIKLARA ARACLARIN İSMİNİ YAZACAĞIMA SELAM YAZMIŞIM 1 SELAM HONDA 2. SELAM TYPE-R İLGİNİZE DUYRULUR :):):)

barcha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anket süper olmuş.. bence 2. şık aleyküm selam olsaydı ya karışıyo böyle. :D

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ehhehe 1 . selam dedim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...