Honda Civic

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar.
malumunuz C4 aracımı satışa çıkardım. uzun zamandır aklımda olan bi araç var. eniştemin 2008 civic elegance triptronic F1 şanzuman aracına talip olacam. araç en fulünden. sıfırı 48 milyar. aracı kullandım biliyorum. kaza boya yok. tüp yok. sanıyorum 50 bin km civarında şuan. kendisi 2008 yılında 2 bin km de almıştı. sizce piyasanın biraz altında almak için bu arabaya ne kadar fiyat önermeliyim. arkaba indiriminide göz önünde bulundurursak tabi :)
şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:

nuralk34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyat önerisinde bulunmayacağım ama söyle bişey söylemek istiyorum. çok yakın bir arkadaşım aynısının 2010 modeli sıfır aldı 1 sene sonra sattı. benzin yetiştiremedi arabaya. şimdi octavia 1.6 tdi aldı. çok memnun.

sizde dizelden benzine geçince yakıta epey para vereceksiziniz. bilginize

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
35.000 eder sanırım normal piyasada. Bende almayı düşünüyorum ancak dediğiniz gibi bir aracı 35'in altında bulamadım. Olanlarda kazalı, boyalı, değişenli veya yüksek km'li:)

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyat önerisinde bulunmayacağım ama söyle bişey söylemek istiyorum. çok yakın bir arkadaşım aynısının 2010 modeli sıfır aldı 1 sene sonra sattı. benzin yetiştiremedi arabaya. şimdi octavia 1.6 tdi aldı. çok memnun.

sizde dizelden benzine geçince yakıta epey para vereceksiziniz. bilginize
abi ona hiç şüphem yok. aracım yokken 3-4 ay kullanma fırsatım oldu. ibre gözünün önünde düşüyor. ama açıkçası elimde fazla tutmayı düşünmüyorum. 125 beygir olmasına rağmen performansının da benim aracımdan iyi olduğunu sanmıyorum.

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
35.000 eder sanırım normal piyasada. Bende almayı düşünüyorum ancak dediğiniz gibi bir aracı 35'in altında bulamadım. Olanlarda kazalı, boyalı, değişenli veya yüksek km'li:)
bende öyle düşünmüştüm. ben 33 teklif etmeyi düşünüyorum. yapışacam yakasına :) o da 33 e almıştı.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar.
malumunuz C4 aracımı satışa çıkardım. uzun zamandır aklımda olan bi araç var. eniştemin 2008 civic elegance triptronic F1 şanzuman aracına talip olacam. araç en fulünden. sıfırı 48 milyar. aracı kullandım biliyorum. kaza boya yok. tüp yok. sanıyorum 50 bin km civarında şuan. kendisi 2008 yılında 2 bin km de almıştı. sizce piyasanın biraz altında almak için bu arabaya ne kadar fiyat önermeliyim. arkaba indiriminide göz önünde bulundurursak tabi :)
şimdiden teşekkürler. (başlığa honca yazmışım. düzeltemedim.)

Kendi açtıgınız konunun başlığını değiştirebilmek için, Düzelt seceneginden Gelişmiş kısmına gelirseniz düzeltebilirsiniz.Ben bu konunun başlığını düzelttim

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben şahsım adına önermem. bu kasa civic'ler tipini en çok beğendiğim araçlardandır. ama tipi için o kadar uğraşıya girmezdim. dizel motoru olsaydıda kaçırmazdım

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kendi açtıgınız konunun başlığını değiştirebilmek için, Düzelt seceneginden Gelişmiş kısmına gelirseniz düzeltebilirsiniz.Ben bu konunun başlığını düzelttim
teşekkürler..