Honda Civic Nasıldır

CAGLAR2801

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2010 elegance var bende.gayet güzel her yönden eksilerini söylüyorum hemen yokuşlarda 4 kişi bagaj da varsa torku düşük kalıyor devirli kullanmayı sevmeyen için.şayet yola vectra b kasamlar 2,0 çıkmak daha tad veriyo.tork düşük kalıyor devirli çıkacan yokuşlarda 3,5 4 rahat rahat.toplaması direk seri değil yavaşlayınca yine devir şart.arka süspansiyonu yola otursun diye çok vasat durumda bagaj varsa arkada iki kişi varsa çukura filan veya haiff bozuk bi yere denk gelmeyin kütt sesini duyarsınız.yakıtı ş içi şu sıra ist da 30 kuruş.uzun yolda 15 16 kuruş .devir olayı 5te 3 bin devirde 155 km/h da oluyor güzel.yola oturuş virajlara girmesi harika.yatar ama asla atmaz hiç pişman etmedi 2,5 yıldır sıfırdan beri bende.lpg ye çok uyumlu lovato var 1500km de taktım şuan 37 binde.genel olarak rahat güzel araba parasını hak eder.sormak istediğiniz bişey olursa cevaplarım severek.

aycan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde çok beğendiğim bir araç. seneye nasipse düşünüyorum bende ..şekil olarak süper bence ..

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
54 bin liraya yeni kasa elegance fabrika çıkışı tüplü honda civic dağıtıyorlar fuarda :D . Crossover segmentini bu kadar sevmiş olmasam 5 dakika düşünmem. Arabanın motoru tamamen lpg ye uyumlu üretiliyor, yani sübaplar magnezyum alaşımlı değil. Sonra fabrikada üretim aşamasında araca brc nin tankı beyni enjektörleri ve filtresi takılıyor. Araç bayiye geldiğinde tesisat tamamlanıp araba muayeneye gidiyor. Tabi bu sırada sizin bayinin banka hesabına 54bin tl yatırmış oluyorsunuz. Fabrika çıkışı 5 yıl garantili tüplü arabanızı alıp çıkıyorsunuz. Bu arada dolum ağzı da benzin depo kapağının içinde. Ek bir parçayı oraya takıp lpg dolduruyorsunuz.

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
54 bin liraya yeni kasa elegance fabrika çıkışı tüplü honda civic dağıtıyorlar fuarda :D . Crossover segmentini bu kadar sevmiş olmasam 5 dakika düşünmem. Arabanın motoru tamamen lpg ye uyumlu üretiliyor, yani sübaplar magnezyum alaşımlı değil. Sonra fabrikada üretim aşamasında araca brc nin tankı beyni enjektörleri ve filtresi takılıyor. Araç bayiye geldiğinde tesisat tamamlanıp araba muayeneye gidiyor. Tabi bu sırada sizin bayinin banka hesabına 54bin tl yatırmış oluyorsunuz. Fabrika çıkışı 5 yıl garantili tüplü arabanızı alıp çıkıyorsunuz. Bu arada dolum ağzı da benzin depo kapağının içinde. Ek bir parçayı oraya takıp lpg dolduruyorsunuz.

Valla iyiymiş.

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Honda civic ecolar, subap kısımları farklı mi üretiliyor ? Bu arada bundan anladığım, diğer civic modelleri de mi magnezyum alaşımlı ? Nedir kardeşim şu magnezyum dan çektiğimiz, illa ki dizel di alalım yani:D
Bu arada allah kısmet ederse bende lpg olan 2012 otomatik premium yada elegance ecodan almak istiyorum. Bu arada eco harici olanlara da mi lpg uyumlu olmuyor gençler ?

Saygılar.
HTC cihazımdan gönderildi.

Son düzenleme:

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

alla alla çok iyyimis

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam sen alana kadar Civic makyajlanmış. Bu defa fena olmuş :)

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hakkaten, civic makyaj görecekmis, internette fotoğrafları dolanıyor. Önünüzde ki sene çıkar diyorlar.

Saygılar.
HTC cihazımdan gönderildi.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aradaki yorumları tam okumadım ama honda....bir zamanlar eski bir hondaco olarak vede ayrıca honda yet.servis çalışanı olaraktan söylüyorum...

yakıt çok yüksek...
tr yollarında biraz sıkıntılı...takırtıdan çok şikayet eden var..
iç kısımda trim sesi çok geliyordu...
vsa standart çünki araba pütürlü asfaltta bile arkadan bırakıyor...
özellikle koyu renkte antalya ikliminde klima yetersiz kalıyor...
direksyon kutu problemi var..
125 hp sanki tam yerde değil...
çoğu honda gibi uzun frenaj...
şekerpınar montaj...euro civicler avrupa (hb ler)kısacası arabaya türk eli değiyor :)

iyi olarak diyebileceklerim...
uzunyol da düzde keyiflidir...yormaz..
kullanımı kolay kıvrak diyebilirim bir sedan a göre...
arıza yapmaz...
tune up sevenler için sınırsız parça var..
heralde sonuncu yeterlidir...nekadar tr montaj da olsa makina japon