hızlı ve ofkelı paul walker ölmüş...

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hala aktif olarak öğrenim hayatımı herhangi bir fişleme, misilleme, cezalandırılma gibi birşeye maruz kalmadan rahatlıkla sürdürebildiğime göre baya baya iyi bildiğime eminim. Gülmekle kişneme arasında ince bir çizgi vardır, gülücük atıyosun diye de kimsenin kimseyi suçladığı yok. Madem bu kadar ironiyi seviyoruz, "sevdiğin bir insan trafik kazasında can versin biz de ironi yapalım bakalım hoşa gidecek mi?" diyerek kestirip atmıyorum. Cam kırığıyla kestirmek istemiyorum ;)

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Köpekbalığı belgeselleri de çekmişti..Daha doğrusu katıldığı ekiple beraber köpekbalığı yakalayıp, incelemelerde bulunuyorlardı..Aynı zamanda aktör olarak da rollerini iyi taşıyanlardandı :( skyline GT-R ile tanımıştım ilk..Kendi de hayatının en çok zevk aldığı anlarının araba kullanmak olduğunu ama sonunun da bundan geleceğini tahmin etmiştir..

tahtaravalli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bak genç arkadaşım halen okulunda okuyan genç bir arkadaşımızsın seni karşıma alıp öğrencilere konuştuğum gibi konuşayım. İstanbulda yaşayan birisi olarak bu ve buna benzer olayları ayda en az 1-2 sefer( kayın biraderimin işinden dolayı ) görüyorum.Ölen kişinin kim olduğu beni ilgilendirmiyor.Ya aynı araba senin bir yakınına çarpsaydı hiç suçsuz yere bir yakının ölseydi sen ne diyecektin.Bu ayrı bir mevzu
Adamın yaptığı iş ile ölme sebebinin aynı olması bir ironidir.Foruma geçen sene katılan genç bir arkadaşımızsın umarım bu forumda cam falan filanla kesme işini ,tehdit etme işini bir an önce bırakır adam gibi sohbet edersin.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstem dışı güldüm, o derece çaresiz bir duruma düşülmüş ki, foruma üye olma yılı, yaş hesabı, öğrencilerin yerine koymak vesaire bu tür gereksiz hareketlere başvurulmuş. Ben burada gönüllü olarak paylaşım yapma amacıyla varlığımı sürdürüyorum, tehdit etmek de tarzım değil, iletimde de tehdit eden bir insancığa sitem vardır. O derece görmüş geçirmişsiniz ki cam kırığıyla ilgili olan özlü sözü bilmediğinizden tehdit olarak algıladınız.
Arabayı süren kişi olmadığı zaten haberlerde de var yolcu koltuğunda can verdi, kazanın olmasına zaten üzüldük, bunu belirtmemize rağmen hala da yakınına araba çarpsın falan filan :D Gerçekten ironik oldu ya.
Neyse sürekli kestirip atmak istiyorum ama, karşıma aldığım insana verebilecek cevaplarım olduğu sürece de susamıyorum, adamlık olayını da kimseye tartışma konusu olarak kullandırmam, bunu sorgulatmam bile, kendini bilen bir insanın yapması gerektiği gibi... Bir kural ihlali yapmışsam şikayet butonuna basarak beni şikayet ediniz, iyi forumlar.

Son düzenleme:

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyler o değilde ortaya bazı iddalar atılıyor ölmedigine dair..kendi aracıyla kazadaki aracların plakaları farklıymış denilene göre.hatta porsche forumlarında kazadan bir kac gün önce aynı aractan alındıgı falan filan yazılıyormuş..kazanın bu kadar üstü kapalı olması hiç bir görüntünün olmamasıda gercekten ilginc.yeni filmdede ben ölmedim ama hız öldürür gibisinden karşımıza cıkacakmış gibi iddaalar var..bazı okuduklarımında dogruluk payı var gibi geliyor. mesela araca ait hiç bir öncesinde görüntü yok.hakikaten bu arac oraya ışınlandıdamı patladı..o agacın yıkılmaması.gt 2 gibi bir aracın erimesi.. bir gün öncesinde öldü diye yalan haberler cıkması ertesi günü kaza olayı..

gercekten ilginç.cok üzüldüm umarım herşey bir reklamdır..

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orası öyle de Can, bu araçlar da çelikten değil ki yani (porsche) olması kurtarır mı?Tabi daha önce de hakkında öldü haberi çıkmıştı..M.Jacskon hakkında da şaibeli durumlar var..Mesela bir ara da tarkan öldü diye haber çıktı..Birşey dönüyor :D

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyler o değilde ortaya bazı iddalar atılıyor ölmedigine dair..kendi aracıyla kazadaki aracların plakaları farklıymış denilene göre.hatta porsche forumlarında kazadan bir kac gün önce aynı aractan alındıgı falan filan yazılıyormuş..kazanın bu kadar üstü kapalı olması hiç bir görüntünün olmamasıda gercekten ilginc.yeni filmdede ben ölmedim ama hız öldürür gibisinden karşımıza cıkacakmış gibi iddaalar var..bazı okuduklarımında dogruluk payı var gibi geliyor. mesela araca ait hiç bir öncesinde görüntü yok.hakikaten bu arac oraya ışınlandıdamı patladı..o agacın yıkılmaması.gt 2 gibi bir aracın erimesi.. bir gün öncesinde öldü diye yalan haberler cıkması ertesi günü kaza olayı..

gercekten ilginç.cok üzüldüm umarım herşey bir reklamdır..

aynen bende senın dusundugunu dusundum o arac oraya gelesıye kadar bı tane bıle camera cekmedımı kı amerıka her yerı ızleyen bı sısteme sahıp ulke.
ayrıca dıkkat edersenız aracın arka tarafıda yok ve hoc bı yerde yok agac o aracı o hale getrmesı ıcın bence paramparca olmalıydı...
dedıgın olabılır gercektenölmmiş ve flım ın trajını arttırmak ıcın yapılmıs bı senaryo olabılme ıhtımalı var..

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlluminatiden çıkmak isteyip ölümle çıkarıldığına dair bişeyler de ortaya atıldı, ne derece doğru bilinmez. Umarım ki reklamdır, benim hız hevesimden eser kalmadı son zamanlarda. 60 hız limiti olan yolda %10 üzeri hız aşımından dolayı 67km/h hızla radara yakalandım, ne kadar koydu anlatamam :D

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, kaza yeri fotoğraflarını iyi inceyelin, devrilen bir direk ve yan yatan 2-3 ağaç var. Yani sadece o gördüğünüz ağaca çarpmış değil. Ayrıca aracın arkası da var, aşağıdaki linki iyice inceleyin her şeyi göreceksiniz tüm fotoğrafları. Hatta cenazelerin ambulansa alınma anları bile var. Reklam için böyle bir olay kurgulanabilir mi arkadaşlar yapmayın. Bu yalanı çıkaran America her şeyde kandırıldığı için bu olayı da ona yoruyor.. Keşke ölmemiş olsa ama maalesef;

Porsche supercar that crashed and claimed the life of Fast & Furious actor Paul Walker was involved in a street race moments earlier, says witness, as the star's father reveals family's heartache | Mail Online

omero72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya arkadaşlar, Paul Walker diğer Hollywood oyuncularından ayrı kategorideydi. Dünyanın birçok yerinden hayranı vardı ama öyle bir hayranlık ki, tipik sıradan değil, gönülden sevgi/saygı şeklinde. Cunku Walker gerçek hayatta son derece normal, mülayim biri olmasıyla herkesin dikkatini çekiyordu. Havasından geçilmeyen kendini bi b*k sanan sıradan bir ünlü değildi yani.

Zaten kendisini anlatırken, doğayı denizi, gezmeyi seven, yardım işleri yapmaktan hoşlanan, geriye kalan zamanda da aktörlük yapan biriyim demiş. Yardım işlerini ise sadece medyada görünmek, vs. için değil gerçekten içinden geldiği için yapıyordu. Öyle birşey ki, ölüp gideceği su dünyada hep kendine, hep kendine değil, kendine gelenleri başkalarına, yardıma muhtaçlara bırakmak ona huzur veriyordu ki bu hangi ülke, hangi din, ırktan olursa olsun tartışmasız çok güzel bir meziyettir.

Ben Walker'ı ölmeden önce zaten yakınen takip ediyordum. Internetteki sayfamda onun yavru kaplan ve aslanlarla çekildiği resimleri yayınlamıştım. Çok güzel karelerdi. Filmlerinde dikkat edin, gerçek hayattaki mütevaziliği, insancıllığı yansır. Fast & Furious serisi zaten biraz da insanların o yönüne vurgu yapan bir seridir.