Hız Kadranı 260 A kasa

kara-şimşek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnternetteki bir araba ilanı gördüm araç 94 model a kasa vectra gt bu araçların motorunda ya da bir başka özelliğinde değişiklik var mı
araç hakkında avrupa serisi yazmışlar

lxc16.png

onur_vectra_a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Almanya'daki GT ler bizim ülkemizdekiler ile aynı olması lazım. Bizim bildiğimiz GT ler;
Almanya'da GT
İngiltere'de SRi
Brezilya'da GSi olarak geçer.
Benim tahminim bu aracın gösterge etiketi değişmiş. Vectra Turbo yada Calibra Turbo gösterge etiketi kullanmışlar.
"Avrupa serisi"nden kasıtları bir dönem tırlarca kullanılmış opel görüyordum otobanda belki onlardan biridir.
Yalnız torpidoya öyle parlatıcı sürülmemesi lazım. Sürekli yapılırsa yakında patlar pul pul. Araçla ilgileniyorsanız mutlaka dikkat edin.

kara-şimşek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha önce yine burda calibra fotosunda görmüştüm satmak için bu kadar parlatmış galiba teşekkürler

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir de lotus olayı var ki orada kadran 300 dür..Lotus omegalar örn ya da vectra A kasalarda da kullanılan ve sınırlı üetilen bir seride..
C36GET

Son düzenleme:

DweLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dikkatimi çeken bi şey daha var, ecotec gt'lerin direksiyonu davul tarzı ama sfi'ların ki gls ile aynı mı yoksa sürekli bana mı öylesi denk geliyor?

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En akla uygun tarhminimi yapıyorum, ve bu araca çıkma Calibra göstergesi takılmış, tahminimce 2.5 V6 calibra göstergesi 2.0 Calibralarda da 240 kadran vardır.

kara-şimşek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dikkatimi çeken bi şey daha var, ecotec gt'lerin direksiyonu davul tarzı ama sfi'ların ki gls ile aynı mı yoksa sürekli bana mı öylesi denk geliyor?

çok doğru bi tespit yapmışsın ecotec ile doch ların direksiyonu farklı genelde her gün girip bakıyorum bu araçlara ama bu ayrıntıyı farkedemedim o yüzden seviyorum burayı

DweLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet Sfı delisi olunca :p Aslında ecotec'inde gidişi çok hoş,vmax yazılımla vs Sfı kadar deli fişek olur kanımca.