hiz hesip, sabitleme?

Alsace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
51 lira hava filtresi mi? Maşallah biz 90 liraya komple filtreler pahalı diyoruz. Valla yurt dışı iyi hoş ama fiyatlar uçuk bee..:)

Evet araclar ucuz ama parca fiyatlari turkiyeye gore biraz pahali, belki burdada bazi parcalar ucuzdur. Ama sundan eminimki servis fiyatlari daha ucuk. mesala opel yetkili servis sadece EGR vlfi montajina 220€ talep ediyor. Aracin tamiri 1 gun surse parcalarla birlikte dusunmek istemyorum. o bakimdan burda turkler olarak elimizden geldigince kendi kendimize yada servislerde calisan arkadaslarla birlikte parcalari alip kendimiz yapiyor , yada yaptiriyoruz

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün akşam Almanya dan bazı tanıdıklar geldi. Bir muhabbet esnasında uçak bileti fiyatlarından laf açıldı. Ortalama 200-250€ gibi bir fiyat dedi. Bende fiyatlar aynıymış falan dedim. Sonradan öğrendim ki gidiş geliş 200-250€ civarıymış fiyatlar. Dalga mı geçiyorsun dedim yok dedi ne dalgası ve telefondan girip güncel fiyatları gösterdi. En pahalı bilet gidiş geliş 208€ fiyat çıkardı. Birde ben girip fiyatlara baktım. Bulabildiğim en ucuz fiyat 1300 küsür idi. Yani euro ya vurunca fiyatı 400-450€ gibi bir fiyat çıkıyor.

Adam 400€ ya gidiş geliş uçak ve otel bakıyor. Ben 400€ ya sadece bilet alabiliyorum.

Konumuzla alakası yok bu olayın ama hazır pahalılıktan söz açılmışken paylaşıyım dedim..:D

Alsace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün akşam Almanya dan bazı tanıdıklar geldi. Bir muhabbet esnasında uçak bileti fiyatlarından laf açıldı. Ortalama 200-250€ gibi bir fiyat dedi. Bende fiyatlar aynıymış falan dedim. Sonradan öğrendim ki gidiş geliş 200-250€ civarıymış fiyatlar. Dalga mı geçiyorsun dedim yok dedi ne dalgası ve telefondan girip güncel fiyatları gösterdi. En pahalı bilet gidiş geliş 208€ fiyat çıkardı. Birde ben girip fiyatlara baktım. Bulabildiğim en ucuz fiyat 1300 küsür idi. Yani euro ya vurunca fiyatı 400-450€ gibi bir fiyat çıkıyor.

Adam 400€ ya gidiş geliş uçak ve otel bakıyor. Ben 400€ ya sadece bilet alabiliyorum.

Konumuzla alakası yok bu olayın ama hazır pahalılıktan söz açılmışken paylaşıyım dedim..:D

Evet her iki tarafinda eksileri artilari vardir elbette, yinede turkiyem daha guzeldir. Hazir almanyadan laf acilmisken birazdan almanyaya gececegim sigara almak icin , orda daha ucuz, fransada 7€ olan camel almanyada 4.80 € felan. toplu alinca baya fark olusuyor arada:) konumuzla alakasi yok ama Corsa d de sigara gidiyo be

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sigaraya her daim karşıyız..:D Zararlı zararlı..:D Sadece sana değil çevrendekilere de zararlı.