Hız göstergesi ve Klima kontrol düğmeleri krom çerçeve

dogusgc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar.
Aracıma hem hız göstergesi için hemde klima kontrol düğmeleri için krom çerçeveli veya alüminyum olan çerçevelerden almak istiyorum ama nereden alacağımı bulamadım. gittigidiyorda hız göstergesi için olanlardan satılıyor 50 tlye ama konsoldaki o üç düğme için olanı satan bulamadım. Yardımlarınızı bekliyorum.Saygılar.

!B9pOb+gB2k~$(KGrHqF,!jUEzKMW-kJMBM6YWrR+0Q~~0_12.JPG

Bu gittigidiyorda satılıyor

!B9-OU0!Bmk~$%28KGrHqZ,!lkEy+jCzOeHBM7U5MK4hw~~0_12.JPG

Ama bunlardan satan hiç görmedim

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gösterdeki krom halkalar 50tl genelde.Ama klima halkalarını bende çok aradım ucuz yollusunu bulamadım.E-bayda 15euro gibi bir fiyatı vardı.

dogusgc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gösterdeki krom halkalar 50tl genelde.Ama klima halkalarını bende çok aradım ucuz yollusunu bulamadım.E-bayda 15euro gibi bir fiyatı vardı.

E bay da var evet ama 2 sinide satan bir satıcı buldum toplamda 50 euro falan oluyor ama 10 - 15 eurodakargo tutuyor türkiyede satan bulsam hemen alacağım.

e baydan krom kaplama 4 tane hava çıkışı aldım gelince eklerim resimleri. çıkmacılar bu hava çıkışı yerlerinin tanesine 40 tl istediler. ben 60 tl ye 4 tane sipariş ettim bakalım.
%21B72qfLQCWk%7E$%28KGrHqJ,%21hoEyrkhJTRNBM1b9HmG9g%7E%7E0_12.JPG

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ürünler geldikten sonra fotolarını araç üstündeyken eklerseniz sevinirim.Aynı yerden bende alırım.

dogusgc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba araç içi için kaplama yapmak istiyorum bu üstüne yapıştırılan kaplamadan. Türkiyede internette satan yer bulamadım opel astra G 98 model. Alüminyum, krom ya da karbon fiber desnli alacağım. yukardaki mesajda olan havalandırma ızgaralarıyla kullanacağım sizce krom, alüminyum kaplamamı iyi durur yoksa karbon fiber mi?
en alttaki resimde gönderecekleri parçalar. toplamda 18 tane var

alux.jpg

karbon.jpg

krom.jpg

Son düzenleme: