Herkeze Selamlar

Revolver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aranıza yeni katıldım adım M.Ali Sığmaz İstanbul'da yaşıyorum, bir spor giyim markasında performans ayakkabıları tasarlıyorum, aracımın modeli 1971 Opel Rekord Coupe, uzun zamandır sorunlarla uğraşa uğraşa belli bir kıvama geldik, son aşama resimleri bunlar değil, şuan boyanmış durumda ve tekrar son bir zımpara astar yapılacak onlarıda daha sonra sizlerle paylaşacağım, sizlerden yardımlarınızı esirgememenizi rica eder keyifli forumlar dilerim...

- M.Ali Sığmaz
- İstanbul
- Rekord Cupe
- Ayakkabı tasarımcısı

Ekli dosyalar

• IMG_1940.jpg
    IMG_1940.jpg
    91.6 KB · Görüntüleme: 9
  • IMG_1958.jpg
    IMG_1958.jpg
    91.1 KB · Görüntüleme: 9
Moderatörün son düzenlenenleri:

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Aranıza yeni katıldım adım M.Ali Sığmaz İstanbul'da yaşıyorum, bir spor giyim markasında performans ayakkabıları tasarlıyorum, aracımın modeli 1971 Opel Rekord Coupe, uzun zamandır sorunlarla uğraşa uğraşa belli bir kıvama geldik, son aşama resimleri bunlar değil, şuan boyanmış durumda ve tekrar son bir zımpara astar yapılacak onlarıda daha sonra sizlerle paylaşacağım, sizlerden yardımlarınızı esirgememenizi rica eder keyifli forumlar dilerim...
hoş geldin aramıza. kolay gelisn

A.Murat Sunar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aileye Hoşgeldiniz . Keyifli ve aktif forumlar dilerim . Rekord konusunda öncelikle ellerinize , emeğinize ve yüreğinize sağlık . Gördüğüm ve anlattıklarınızdan anladığım kadarı ile mutlu son ' a epey yaklaşmışsınız . Keyifle bineceğiniz günleride görürüz inş. Son olarak , bende bi kaç yıl kuzenim ile birlikde spor giyim ' i üzerine mağazacılık sektöründe çalışmıştım . Sizin çalışmakda olduğunuz firma hangisi acaba ?

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hoşgeldiniz. Elinize sağlık, Allah gönlünüzce binmek nasip etsin.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

- M.Ali Sığmaz
- İstanbul
- Rekord Cupe
- Ayakkabı tasarımcısı

Aramıza hoşgeldiniz.