Herkese Selam

erhulu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aranıza yeni katıldım. 2015 Astra J sedan 1.6 dizel kullanıyorum. Gerçi doluda hasar gördü arabam ama :( ben çok memnunum. Şehirlerarası yakıt süper. Şehiriçinde de idare eder, fakat çok güçlü ve konforlu bi araç (sport) Eski arabam Fiat Bravo idi ve onun forumuna da üyeydim, çok güzel paylaşımlar yapıyorduk, umarım burada da öyle olur..

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Aranıza yeni katıldım. 2015 Astra J sedan 1.6 dizel kullanıyorum. Gerçi doluda hasar gördü arabam ama :( ben çok memnunum. Şehirlerarası yakıt süper. Şehiriçinde de idare eder, fakat çok güçlü ve konforlu bi araç (sport) Eski arabam Fiat Bravo idi ve onun forumuna da üyeydim, çok güzel paylaşımlar yapıyorduk, umarım burada da öyle olur..

Aramıza hoşgeldiniz. Dizel konusunda kesinlikle iyi yapmışsınız benim aracım benzinli kontağı çevirirken bile moralim bozuluyor :( Site konusunda inş. birlikte güzel şeyler yapabiliriz, biliyorsunuz artık herşey sosyal medyadan dönüyor ancak forum siteleri halen popülerliğini koruyor. Popüler olabilmek dileğiyle saygılar sunuyorum iyi geceler.

• Beğen
Tepkiler: erhulu

emir_faruk

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hosgeldiniz
Iyi forumlar..