Her Telden Her Dilden Biraz Da Kaynatalım

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
NE KADAR İNANDIRICI?

Kaymakam adayı Kenan Erenoğlu: Gelirken farklı bir süreç başlamıştı, giderken farklı bir süreç başladı. Hoş bir süreçteyiz. Olumlu gittiğini gözlemlediğimiz bir süreçteyiz. Biz üzerimize düşeni yaptık. Bizimle birlikte kritik bir süreç başlamıştı. Şimdi daha hoş bir hava ile ayrılıyoruz. Aileme kavuşacağımız için mutluyum.

Astsubay Abdullah Söpçeler: Ailemle buluşacağım için mutluyum. Sonuçta yaşanması gereken yaşandı. Herkes için hayırlı olsun.

Polis memuru Nadir Özgen: Sürecin iyi olmasını bekliyorum. Süreç için hayırlı olmasını bekliyorum. Gelişmeleri radyoda dinledik. Süreç inşallah iyi olur.

Er Hadi Gizli: Uzun bir süre oldu. Hayırlı olmasını diliyorum

Er Ramazan Başaran: Süreç inşallah iyi olur.

Er Reşat Çeçen: Dilerim barış olur.

Uzman çavuş Kemal Ekinci: Süreç güzel işliyor. Hayırlısı olsun. Doğmamış bir çocuğum vardı inşallah onun göreceğiz. Aileme kavuşacağım için mutluyum.

Uzman çavuş Zihni Koç: ben de diğer arkadaşlarım gibi mutluyum.

Kaynak Haberler.

Emperor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bana hiç inandırıcı gelmiyor. Koskoca Türkiye Cumhuriyetinin Bir kaç şerefsizin elinden alamadığı adamları terör örgütüyle bağlantısı olan yine bir kaç şerefsiz mi alıyor onların elinden adamlar bide gövde gösterisi yaparcasına bekletiyorlar. Bu gün git yarın gel dercesine terörle ilgili nereye geldi bu ülke ilerleme falan olduğunu düşünen ahmaklar var mı hala yarın öbür gün hepimiz öldüğünde şehitlerimiz yakamıza yapışmıcak mı NEDEN ÖLDÜK LAN biz diye 2 kilo şekere geleceğini satan beyinsizlere neden sustunuz demiyecekler mi?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Birde medya öyle bir başlık atıyor ki? işte esirler bırakıldı.Ulan bu ülke savaş halinde mi ki? esirler olsun.... sadece 7000 kişiye güç yetmedi ki artık bir dünya ülkesi ile savaş olsa durumumuz ne olacak?

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün Nyon şehrinde kuralar çekildi ve rakipler şöyle;

Şampiyonlar Ligi
Galatasaray - Real Madrid

UEFA
Fenerbahçe - Lazio

Özellikle Galatasaray'ın işi zor gibi bi umut bekledik malaga veya dortmund çıksın diye ama..
Bi Fenerli olarak iki temsilcimize de başarılar diliyorum. Avrupa başarılarının ülke puanını yükselttiğini unutmayalım ;)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Peh bana yabancı bir konu ya işin için de TOP olunca ben pek sevmiyorum :D

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Milli maç olarak düşün abi yoksa izleyici kısmı saymazsan milletin genel olarak sporla pek alakası yok zaten :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Aklıma şey geliyor Çağrı top dediğinde DÜNYADA İPNELİK OLMASA DÜNYA YUVARLAK OLMAZ DI :) bu yüzden sevemedim top işini :)

SYSOP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dünyayı hiç sorma abi dönüyoruz durmadan bi tarafa doğru :) aslında spor dediğinde atası atletizmdir bak onda top yok keşkem güzel ülkemiz spora ve sporcuya yatırım yapsa da olimpiyat zamanları finale çıktık desek şurda.. kırk yılda bi maratonda altın+gümüş yaptık ülkenin şirazesi kaydı kızlara kim ne hediye edeceğini şaşırdı altınlar evler paralar aç memleket başarıya aç :D