hepsiburada.com iyice sapıttı artık...

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben i-phonem için zagg marka ömür boyu garantili şeffaf kılıf aldım. Söylenildiği gibi gelmedi,bozulmalar başladı.Yanları açıldı,yapışkan özelliği gitti. Değiştirmek istedim ve yapmam gerekenler hakkında bilgi aldım. Form doldurmam gerekiyormuş,doldurum..! Ömür boyu garantili olan ürün için verdikleri ilk cevap aynen ektedir.

Yorumsuz ..!

adszgfy.jpg
off aynı sıkıntı bendede oldu nalet olsun dedim söktüm Carbon kaplama aldım 50tlye bana 100 tly mal oldu Zagg birde dünya markası olacak

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdi hem bimeks ten hemde hepsiburada.com dan kulaklığım oldu şaka gibiler yaaaa :D

HepsiburadaLogo.jpg

Kargo Teslimatı

Sn kerem kandemir
66187142 nolu siparişiniz adresinize gönderilmek üzere 1 koli 906671404893 takip no ile Yurtiçi Kargo TEPEÖREN şubesine yönlendirilmiştir. Kargo takibini sitemizden yapabilirsiniz.Hepsiburada.com'u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz
http://www.hepsiburada.com

Sayın kerem kandemir,

786723 (23.05.2011 14:48:00) numaralı siparişiniz kargoya teslim edilmiştir. Siparişinizin kargo durumunu takip etmek için tıklayınız.

Gönderilen Ürünler
Ürün

Adet

Sennheiser MX 271 Kulaklık (Siyah)

1

Teslim sırasında ürünün ambalajında* bir hasar veya darbe oluşmuş ise kargo görevlisinin yanında açıp kontrol ediniz. Ürününüzde bir eksik veya bir sorun varsa kesinlikle teslim almayınız ve kargo sorumlusundan tutanak tutmasını isteyerek durumu Müşteri Hizmetlerine bildirmenizi rica ederiz.
* Beyaz eşyalar, yetkili teknik servisler tarafından kurulum yapılmaktadır. Garantileri de kurulumundan itibaren başlamaktadır. Bu doğrultuda ürünün ambalajını sadece yetkili servislerin açması gerekmektedir. Bu durumda sadece ürünün dış kutusunun kontrol edilmesi gerekmektedir.

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de benzer şeyler yaşadım ve o siteyi artık alışveriş için kullanmıyorum. Sadece ürünlerle ilgili yorumlara bakıyorum. Zaten aynı ürünü bazen yarı fiyatına başka online alışveriş sitelerinden çok rahat bulabiliyorsunuz. Hem şikayetçi olmak hem de kullanmak bizlere has bir özellik olsa gerek. Bu sayede kendilerini düzeltmelerine gerek kalmıyor...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
valla dun bu saatlerde yuruyen bant yaglayıcı sıprey sıparıs ettım bugun 15,30 kapıya kargoyla dayandılar hızlı alısverıs oldu :)

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Son birkaç alışverişte memnun kalmamıştım. Yine de hadi dedim yine alayım bir iki parça bir şey. Çarşamba akşamı sipariş verdim. Bugün sabah elime geçti. Oldukça hızlılardı. Kargo ücreti de yoktu. Temiz iş oldu. :)

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eski konu ben hep dedim bunun hb ile alakası yok millet hb yi market sanıyor herhalde inadına yollamıyorlar falan sanıyorlar bazı arkadaşlarda hb yi şahıs falan sanıyor herhalde olayı çok kişiselleştiriyorlar :) ..

olay basit hb sizin siparişi tedarikçiden alır size postalar.. eğerki tedarikçinin elinde ürün yoksa ürün gelene kadar bekler haliyle sizde beklersiniz geldimi postalar.. ama en son tedarikçilerde düzenlemelere gidiyorlardı çünkü pek çok tedarikçi müşteriyi balık olarak görüp oltaya gelirse yani sipariş gelirse bizde yurtdışına sipariş ederiz böylece stokda yapmayız zararda etmeyiz malda beklemez zihniyetindelerdi bu yüzden haftalarca hatta aya yakın bekleyen insanlar oldu birde üstüne ürün bozuk çıkarsa tedarikçinin elinde olmadığı için birde garantiden aylarca değişim beklemeleri gerekiyordu rezillikdi. çokcana şikayetler oldu sanırım hb de sanırım tedarikçilerde sıkı denetim koydu kimse elinde stoğunda olmayan ürünü hb de satmıycak.. böylelikle beklemede olmıycak.. sanırım bunu hayata geçirdiler..

Son düzenleme:

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Son birkaç alışverişte memnun kalmamıştım. Yine de hadi dedim yine alayım bir iki parça bir şey. Çarşamba akşamı sipariş verdim. Bugün sabah elime geçti. Oldukça hızlılardı. Kargo ücreti de yoktu. Temiz iş oldu. :)

600ml spreye baya bi kutu yapip göndermişler kargo ucretsiz:)

ESEN_26

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
benimde bir alışverişimde tedarik sürecini çok geçirdiler bende kızdım iptal ettim sonraki siparişlerde bir sorun olmadı artan şikayetlerden sonra kendilerine çeki düzen vereceklerdir herhalde bir eksiside diğer sitelere göre ürünler pahalı iyi araştırma yapmak lazım mesela hepsiburadada 220 lira olan bir ürünü hızlıaldan 185 liraya aldım 35lira ciddi bir fark.

EnjoY34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sahibinden.com'a döndüm bende artık. GET güvencesi işime yarıyor

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
get dede bin dereden su getiriyorlar bende getden bri şey alıcakdım karşıma güvenlik onayı çıkdı bankamı aradım ne yapdıysak olmadı banakayada o get sisteminede uyuz oldum