Headers Corsa C....

H.MEMO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaslar..Istanbul-Izmir-Bursa'da....tum Komple(bastan-sona) el yapimi Egzos yapan bi guzel usta varmi.....cogu arkadasim...Headers taktirdilar hepsinde Check Engine lambasi yanmaya basladi.....bunu ayarlayabilecek...bi seviyede usta ariyorum....
hoscakalin...

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa C için komple egzostta en önemli parça üzerinde katalizatör bulunduğundan egzost manifoldu.Headers için Opel Team (daha önce de yönlendirmiştim, eski nick name'i Muddapa'ydı) nickli üye ile görüşebilirsin.Kontaktta oldukları headers yapan biyer var.Eski katalizatörlü egzost manifoldunun komple iptal edilip yerine headers takılması, eski katalizatör yerine aşağıya çıkma bir katalizatör takılması gerekiyor.Sensörlerin kabloları da bu katalizatörün oraya uzatılıp arıza vermesi engellenebilir.

H.MEMO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biliyorum Erman ama henuz bi Cevap alamadim....Mudappa abiden....headers icin yazdiklarini biliyorum burda da ayni islem yapiliyor...yani kataliti asagi indiriyolar...lamda tellerinide uzatiyolar...ama yinede cogunda Check Engine yaniyor....!!!!!!

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biliyorum Erman ama henuz bi Cevap alamadim....Mudappa abiden....headers icin yazdiklarini biliyorum burda da ayni islem yapiliyor...yani kataliti asagi indiriyolar...lamda tellerinide uzatiyolar...ama yinede cogunda Check Engine yaniyor....!!!!!!

SN168 Nick'li Sinan'la görüş istersen bir bu konuyu.O headers yaptırmıştı ve bildiğim kadarı ile herhangi bir problem yok...