Hayalden gerçeğe ;) Yeni aracım...

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güncel resimler 4. sayfaya eklenmiştir :)

Selamlar herkeslere :rolleyes:

Uzun süredir kendime göre bir araç arıyor,yeri geldiğinde foruma,yeri geldiğinde arkadaşlara danışıyor gece gündüz bakınıyordum.. Sahibinden.com'daki ilanları hatim edip,forumları tek tek dolaşıp,İstanbul'daki çoğu galeriyi gezdikten sonra bu bebekle karşılaştım :D

Gerçekten herşey nasip kısmet işi.. Lise yıllarından beri hayalini kurduğum,odamı posterleri ile süsleyen bu arabaya kavusmam imkansızdan da imkansızdı benim için. Ailem kendisine tamamen karşı,ismini duydukları anda tüyleri diken diken oluyordu.. Ne de olsa bir efsaneydi ve evet hızlıydı.. alırsam aramız ciddi açılacaktı biliyorum.

Derken aklıma esti. Hadi dedim bir gidip bakayım,olmaz ya... Aracı incelerken resmen büyüleniyordum.. Evet piyasada ondan çok daha yeni ve kaliteli araçlar vardı ama büyünün etkisine girmiştim bir kere.. O kadar temizdi ki,gözümde ikinci el değil,sanki sıfırdı.. Sanki garajda değil showroom'da yeni bir araca bakıyordum.. Ve evdekiler de bu temizliği görünce taktir ettiler ve OK verdiler..

Aracı henüz teslim almadım. Devir işlemleri Allahın izni ile bir aksilik olmaz ise Çarşamba günü sabah gerçekleşiyor..

Bu sebeple sizlere "trailer" tadında bir fotoğraf sunuyor; ve şimdiden hazırlıyorum başlığı :eek:

Coming soon | 29.05.2012

54255110151790975525473.jpg

Son düzenleme:

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kaslı bir şeye benziyor :)

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayıp ama yaptığın :) o kadar okuduk yazdıklarını. resimde var dedim içimden. çok çooook temiz diyince merak ettim. sayfayı bir kaydırdım resim yok. aracı al da öyle başlık açsana yahu. :)

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merak ne güzel şey merak :D:maden:

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Henuz devir almadigim icin boyle yapayim dedim :)) bir gun kaldi inanilmaz heyecanliyim :)

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Rx mi?

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Maaşallah...Çadırın altında bile ne güzel duruyor yaaa...:D