harika corsa gsi

Shadow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sidemir.com.tr
Ya arkadaşım sen kendince bişiler yapmışsın getirtmişsin ii eline sağlık zevk meselesi sen en iisi budur diosun.. Ama sadece diosun..

caxu'nun konuştuğu rakamları oda bildiği ve işin içinde olduğu için konuşuo.. Gerçektende bu kadar güveniosan benim aracım 120'ye çıktı die sok bi dyno'ya gör bakalım neler olcak.. Seni üzmek istemem ama gerçek bu..

İkincisi bu kadarcık şeyi o paraya yaptırdıysan zaten biraz kazık yemişsin kusura bakma.. Deniyerek öğrendiğin belli ama sen hala deneme aşamasındasın o zaman :)

Bu arada merak etme burda caxu'da jocco'da bende corsa gsi'ın her parçasını kendi ellerimzle ve gözlerimizle inceledik, tamir ettik, araştırdık.. Yani sakın burda gelipte şu şole olur die bi cümle kurma az önce yaptığın gibi talihsiz olur..

Şunuda yanlış anlama gelip burda savunma yapmak istemişsin ama.. Kimse burda senin arabanı kötülemio.. Herkes lafına eline sağlık die başlıo ama videoda abartı noktalar var ve farkındaysan bunlar direk tepki topladı.. Belkide onlarıda doğru solemiş olsaydınız zaten herkes güzel olmuş eline sağlık dicekti.. Bide üstüne sen gelipte bilmiosanız öğretiyim dersen çok ayıp olur.. Gerçi ayıpta olmazda komik olur :)

soneryen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ZEBBUN' Alıntı:
kaputu folyo kaplamanın yada boyatma işleminin yeni moda olmuşluğu falan yok arkadaşım gündemi sende takip edersen bu işlem geçen senenin modasıydı üsteki resime bakarsanız ne demek istediğimi daha iyi anlarsın resim 1 veya 1,5 sene önceki zamana ait ;)

hepinize iyi forumlar kolay gelsin.....

Evet o kaput yada folyo kaplamanın moda oldu dediğimiz olay bizimde senin anladığın şekilde bir iki günlük moda oldu demiyoruz. Benimde moda oldu dediğim zaten senin söylediğin 1 - 1,5 seneden de fazla hatta sen sonra bile yeni görmüş oluyorsun. Yani bunlar hoş olmuyor, bir şeyin gerçeğini yaptıramıyorsak, hiç orjinal kaputu bildiğin kara galvaniz boya ile boyamaya veya folyo kaplatmaya gerek yok, İstanbul'a gel bütün profesyonel modifiyeciler o arabayı yüzünü çevirip bakmaz, kafadan kaput yüzünden, Ayrıca herkesin yorumlarını alıp bir kulpunu uydurmuna da gerek yok çünkü burada hepimiz fikrimizi paylaşmaya çalışıyoruz. Antalya'da isterse tüm antalya nüfusu o arabayı çok beğensin, burada öylesi çok olduğu için senin Antalya'da birinci oldu demen beni etkilemiyor. Ayrıca modifiye öyle dışarıdan göründüğü gibi ucuz değil demişsin. Neresi ucuz değil, siz kazıklanıyorsanız biz ne yapalım. Full senin arabaya body kit için harcadığın para+kaputu boyama masrafın 500 YTL. ve senin tamponların üzerinden yapmıyorlar sıfır tampon yapıyorlar. (Hatta Ankara'da kampanya varmış) Motorla oynadıklarından (Piston, sekman, taşlama, eksantirik, helezon vs.) 2000-3000 YTL. en kralı 5000 YTL yeter öyle senin dediğin gibi 10.000 YTL harcadım falan yazık biraz abartı geliyor, çünkü senin o araba 8.000 YTL istanbulda tertemizi ve dipdirisi yani sen arabadan fazla para harcamış oluyorsun.

Ayrıca JOCCO nun dediğine
"yapılan bu program yüzünden modifiyeden (tabii ki modifiye buysa?) , senin araban yüzünden Corsa GSI'dan soğudum..." bende katılıyorum.

barcha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında fikirlerimizi objektif olarak sunmanın sakıncalı olduğu bir ortamda yaşıyoruz.. eleştiri bir şeyin iyi ve kötü yönlerini ortaya koymaktır, kişisel fikirleri paylaşmaktır ama malesef en ufak kötü bişey söylendiği zaman bu denli anlaşılamaz tepkiler veriliyor.. ben bu arabayı sokakta görsem yapacağım yorum aynen şu olurdu,

barcha' Alıntı:
arabada işçilik çok zayıf.. orjinali çok daha güzel bence..

emeğe saygı olayı apayrı, elinize sağlık çalışılmış uğraş verilmiş bir araba ama benim yorumum budur..

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
barcha' Alıntı:
aslında fikirlerimizi objektif olarak sunmanın sakıncalı olduğu bir ortamda yaşıyoruz.. eleştiri bir şeyin iyi ve kötü yönlerini ortaya koymaktır, kişisel fikirleri paylaşmaktır ama malesef en ufak kötü bişey söylendiği zaman bu denli anlaşılamaz tepkiler veriliyor.. ben bu arabayı sokakta görsem yapacağım yorum aynen şu olurdu,

emeğe saygı olayı apayrı, elinize sağlık çalışılmış uğraş verilmiş bir araba ama benim yorumum budur..
:alkis:

fatihunluer88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araban şekil kardes...beğendim...;)

fatihunluer88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok gusel araba yanlız 1.2 olması bozuyo...senn yerinde olsam onu sokerdim...inan arkadasa yaptık gusel durdu

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw neler olmuş burda.. Kardeş siteye ekledim çünkü begendim

çelişki demişsin tabiki daha iyisi yapılabilir bunu sende biliyorsundur.

he bu durum seni kızdırmış olabilir verdigin tepkiler normaldir ve dogal karşılamak gereki çünkü bizlerin opelleri çok degerli ve kendimizden ayırıp araçlarımıza para harcıyoruz elimizi kessek sarıp geçeriz ama arabamıza biri hafif dokunsa yıkarız ortalıgı yani çoçugumuz gibi olmuş araçlarımız benimde aracıma laf eden olursa
bakın peşin söylüyom sag taraftan çarparım

neyse bu durumda sana tek bişiy söyliyim zebbun

opelim.net e hoşgeldin

maverick35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ZEBBUN' Alıntı:
Evet arkadaşlar bahse konu olan aracın ( Opel Corsa GSI ) ın sahıbı benim bir çok muhabbet dönmüş kısa kısa cevaplayım ;) bilmiyorsanız öğreteyim.....

1. Ben Antalya da ikamet ediyorum. Bu aracın ne kadar süreyle hazırlandıgını ve parçalarının nerden ithal geldiğini bir çok insan biliyor. Benim önceki mesleğim uluslararası nakliyeciliktir. Şuan başka bir işle ugraşsam da cevrem den dolayı bir çok parçayı ebay.de sitesinden den sipariş üzerine getirdim.
2.Aracın lastik ebatları 205/45/16 dır hazırlayan arkadaşların yanlışlığıdır
3.Bagaj iptali konusuna bile değinmek istemiyorum kop kop serisi diye düşünüyorum. :D
4.Nerdeyse hepiniz modifiye sevdalısısınız ama şöyle bir bakıyorum da modifiyeden bir çoğunuz nasibini almadan başımıza mod cu kesiliyorsunuz önce çalışmalarınızı görelim sonra oturup artıyı eksiyi tartışalım.
5. Aracın yağ yakma konusun da haklısınız sonuçta araç 11 yaşında ama şunuda unutmayın ki yağ yakan araçlar normalinden daha deli gider.
6. 94 model Corsa GSI doch motor dur 95 leri ise ecotech dir benim motor eco tech 109 Hp standartı dır. Motor modifikasyonlarını program da bariz şekilde belirtilmiş hesaplamayı doğru yaparsanız ne demek istediğimi anlarsınız
7. Bir araca mod uygulanıyorsa ister istemez araç standartından dışarıya çıkıp başka kimliklere ve modellere benzetilebilir buda çok narmaldir. Zaten standar kalan araç modlu değildir….

Başka beni yalancılıkla suçlayacak ve diyecekleri olan arkadaşlar varsa ben gerek forumlar üzerinde gerek msn üzerinde paylaşımda bulunmaya hazırım yanlız bu konuşmalar saygı çerçevesinde olursa sevinirim. Önemli olan aracın güzel olup olmadıgı değil yapılan emektir. varsa eksiği söylenir uygulama yapılması gerekenler varsa beyan edilir. Gerçi bu ve buna benzer Ezikliklerden doğan yorumlara insan belli bir süreden sonra alışmıyor değil ama yine dayanamadım ortada itham edilen bir çok can sıkıcı ve üzücü konu var bu tarz söylevlere gerek yok diye düşünüyorum. hepimiz bir şekilde bu işe gönül vermişiz. yıkıcı olmak yerine yapıcı olmayı seçerseniz inanıyorum ki yazdıgınız ve söylediklerinizde çevreniz açısından daha tutarlı gözükeceksiniz.

ABİCİM BRAWO COK GUZEL CEVAP WERMISSIN KESINLIKLE DEDIKLERINE KATILIORUM BENDE SABAHTAN BERI BASKA BİR SAYFADA MOD DERSI WERIORUM KONU JANT:) ANTALYA MODİFİYE DUNYASINI BENDE BILIRIM YAPTINIZMI TAM YAPARSINIZ BİR ÇOK ARKADAŞIM WAR ARABANDA COK GUZEL OLMUS KAZASIZ BELASIZ ELLERİNE SAGLIK LAF DEİL İCRAAT LAZIM SENDE BUNU COK İYİ GOSTERMİSSİN GORUSURUZZZ MVRCK

justin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence 10 milyarlık bir modifiye yok.. bizde bişeyler gorup yaşayarak ogrendik..
body kit zevk meselesidir, sen begenirsin ama baskası beyenemebilir..
her corsa dt 442 deildir yazmısın ama istanbulda ne corsalar var bi gorsen..
bu arada yag yakan arabanın daha iyi gittiğini daha yeni duyuyorum.. nasıl daha iyi gidiyor? bir acıklarmısın?

maverick35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
soneryen' Alıntı:
Evet o kaput yada folyo kaplamanın moda oldu dediğimiz olay bizimde senin anladığın şekilde bir iki günlük moda oldu demiyoruz. Benimde moda oldu dediğim zaten senin söylediğin 1 - 1,5 seneden de fazla hatta sen sonra bile yeni görmüş oluyorsun. Yani bunlar hoş olmuyor, bir şeyin gerçeğini yaptıramıyorsak, hiç orjinal kaputu bildiğin kara galvaniz boya ile boyamaya veya folyo kaplatmaya gerek yok, İstanbul'a gel bütün profesyonel modifiyeciler o arabayı yüzünü çevirip bakmaz, kafadan kaput yüzünden, Ayrıca herkesin yorumlarını alıp bir kulpunu uydurmuna da gerek yok çünkü burada hepimiz fikrimizi paylaşmaya çalışıyoruz. Antalya'da isterse tüm antalya nüfusu o arabayı çok beğensin, burada öylesi çok olduğu için senin Antalya'da birinci oldu demen beni etkilemiyor. Ayrıca modifiye öyle dışarıdan göründüğü gibi ucuz değil demişsin. Neresi ucuz değil, siz kazıklanıyorsanız biz ne yapalım. Full senin arabaya body kit için harcadığın para+kaputu boyama masrafın 500 YTL. ve senin tamponların üzerinden yapmıyorlar sıfır tampon yapıyorlar. (Hatta Ankara'da kampanya varmış) Motorla oynadıklarından (Piston, sekman, taşlama, eksantirik, helezon vs.) 2000-3000 YTL. en kralı 5000 YTL yeter öyle senin dediğin gibi 10.000 YTL harcadım falan yazık biraz abartı geliyor, çünkü senin o araba 8.000 YTL istanbulda tertemizi ve dipdirisi yani sen arabadan fazla para harcamış oluyorsun.

Ayrıca JOCCO nun dediğine
"yapılan bu program yüzünden modifiyeden (tabii ki modifiye buysa?) , senin araban yüzünden Corsa GSI'dan soğudum..." bende katılıyorum.

warsa o fıyata body kit alalımda tıcaretını yapalımm :rock