harika corsa gsi

demon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ehhhhhh fena sayılmazz yaa

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maverick35' Alıntı:
sende opel bıle yok ne alaka

Serdar'ı tanımadığın için bu soruyu sorman normal.Belki sen bisikletle gezerken Serdar Opel'le geziyodu, merak etme...

Aynı hatayı daha önceden de yapmıştın.Sitedeki diğer üyeler, özellikle de eski üyeler daha dün almadı ehliyelerini, epey bilgi birikimleri var, dolayısı ile boş keseden sallamıyorlar.İnsanlar bir konuda bir fikir beyan ediyorlarsa bir dur, bir düşün, bir izle ne diyorlar.Mutlaka bir gerekçeleri vardır kendilerinden o kadar emin konuşuyorlarsa.Ondan sonra hala söyleyeceğin birşey var ise alaycı veya kırıcı bir şekilde değil de forma yakışan bir şekilde söyle.

İyi forumlar...

maverick35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya sen yınemı cıktın pıyasaya bı sus arkadasım ya takıl kafana gore teee namn yazmısız bız onu sen bgn yınelıorsun konuyu hadı takıl kafana gore canınmı sıkılıyor

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maverick35' Alıntı:
ya sen yınemı cıktın pıyasaya bı sus arkadasım ya takıl kafana gore teee namn yazmısız bız onu sen bgn yınelıorsun konuyu hadı takıl kafana gore canınmı sıkılıyor

Yoo, piyasaya falan çıktığım yok, ben hep buradaydım.Ve evet, tavır hal ve hareketlerinden dolayı canım çok fena sıkılıyıor...

maverick35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadasım sana hayatta basrılar dılıyorum ve artık muhattap olmuyorum ne yazarsan yaz

yenılen pehlivan gurese doymazmıs

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maverick35' Alıntı:
ya arkadasım sana hayatta basrılar dılıyorum ve artık muhattap olmuyorum ne yazarsan yaz

yenılen pehlivan gurese doymazmıs

Teşekkür ederim, sana da hayatta başarılar.Mühim olan yenmek ve yenilmek değil, senin biraz tavrına dikkat etmen.Belki sen egonu bu şekilde tatmin ediyorsun ama bu site bunun yeri değil.Bu şekilde devam ettiğin sürece hep kaybeden sen olacaksın (ki bu konuda uyarılmıştın) ve maalesef kaybettiğin rakibin yine kendi egon olacak.Zaten bu şekilde devam edersen sitede senin tavrındaki 3-5 kişiden başka muhatabın da kalmayacak...

İyi forumlar,

caxu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maverick35' Alıntı:
sende opel bıle yok ne alaka

Arkadaşım konuya geri dönersek,
topiğe konu olan aracın aynısına sahiptim zamanında ve 3-4 defa söküp takmışımdır herhalde arabayı
taktir edersin ki bunlar emek ve para demek...
müsadenle bu tecrübeme dayanarak ilk sayfada 1-2 yorum yaptım okuduysan eğer
yine söylüyorum o arabaya taş patlasın 1000 ytl para harcanmıştır oda malesef fiyaskodur
yani videoda anlatılanlar abartıdır!!!
tabiki aynı düşünceleri paylaşmayabiliriz
gayet doğal
zaten kafa yapımızın uymadığı aşikar
ancak senden ricam ''nasılsa sanal ortam'' diye kafana göre atıp tutma
antipati topluyosun,yazdıkların hiç hoş şeyler değil
sürekli birileriyle rekabet halindesin
''yenilen pehlivan güreşe doymaz'' felan
kimi niye yendin? boş boş konuşunca üste mi çıktığını zannediyosun? amacın ne? ne ispatlamaya çalışıyosun?
biraz daha ağır ol bence
umarım bunları iyi niyetle ve samimi olarak yazdığımı anlamışsındır

maverick35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
caxu' Alıntı:
Arkadaşım konuya geri dönersek,
topiğe konu olan aracın aynısına sahiptim zamanında ve 3-4 defa söküp takmışımdır herhalde arabayı
taktir edersin ki bunlar emek ve para demek...
müsadenle bu tecrübeme dayanarak ilk sayfada 1-2 yorum yaptım okuduysan eğer
yine söylüyorum o arabaya taş patlasın 1000 ytl para harcanmıştır oda malesef fiyaskodur
yani videoda anlatılanlar abartıdır!!!
tabiki aynı düşünceleri paylaşmayabiliriz
gayet doğal
zaten kafa yapımızın uymadığı aşikar
ancak senden ricam ''nasılsa sanal ortam'' diye kafana göre atıp tutma
antipati topluyosun,yazdıkların hiç hoş şeyler değil
sürekli birileriyle rekabet halindesin
''yenilen pehlivan güreşe doymaz'' felan
kimi niye yendin? boş boş konuşunca üste mi çıktığını zannediyosun? amacın ne? ne ispatlamaya çalışıyosun?
biraz daha ağır ol bence
umarım bunları iyi niyetle ve samimi olarak yazdığımı anlamışsındır

serdar arkadasım anladım tesekkur ederım senıde kırdıysam yada senı kucuk goruyormusum gıbı bır tutum sergıledıysemde ozur dılerım
bende dedıgın gıbı sadece fıkırlerımı sunuyorum benım bu konu altında anlatmak ıstedıgım sadece emege saygı gosterılmesıydı sonucta adam yapmıs tv lere cıkmıs kı bende bılıyorum antalya park ta bayada unlu bır araba o ama bukdr acımasızca yerıne gorede terbıyesızce elestırılmesı neden? "senden bahsetmıyorum genel" sımdı senınle bır yazısmamız oldu bırkacgun once kapandı gıttı nesen neben bunu uzatmıyoruzda skyeye arkadasımız bu konuyu acıpta neden boyle uzatıyor bunu anlamadım. Burası opel corsa modifiye sayfası ama malesefki biz skyeye sayesınde opel corsacılar nasıl kavga eder sayfasına cevırıyoruz herseferındede konu kılıtlenıyor sımdı bunada aynısı olacak kesın ben fıkırlerın paylasılmasından yanayım dovusturulmesınden degıl kımseyı tanımam bılmem sahsen kımseyle tanısmıs degılım benım ıcın a veya b kısılersınız benım kımseye en ıyıyı ben bılıyorum dedıgımde yok
jant konusu oldu konustum bıldıklerımı mıllet muhalefet ettı ya demek war bıseykı konusuyoruz ama bu kadar hırs yapmak neden hayır varsada arkadasların hırsları wereyım adresımı gelsınler paylasalım yuzyuze1 foruma yakısmıorsun fln denmıs benım tek dunyam burası degıl sılerım uyelıgımı olur bıter ben paylasım olsun bılmedıklerımı ogrenıp bıldıklerımı paylasmak ıcın buradayım benım rıcam sokak muhabbetlerını bırakalım paylasacaksak bılgılerımızı paylasalım TEŞEKKUR EDERİM

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sevgili maverick35 arkadaşım, güzel bir konuya temas etmişsin.Bu konuyu açmamın sebebi bu akşam görmüş olamamdır ki eğer daha önceden görseydim daha önceden açardım.Benim takıldığım olay neyi bilip neyi bilmediğin değil, herkes kimin neyi ne kadar bildiğini biliyor.Benim takıldığım olay bunu ifade ediş şeklin.Senin birşeyler biliyor olman, başkasının bu konuda birşey bilmiyor olduğu anlamına gelmez, karşındakinin bilgilerini veya şahsını aşağılar nitelikte mesajlar atma hakkını da vermez.Tartışmaya girdiğin kişilerin çoğu bu sitenin eski üyeleri ve dikkat edersen sen ne kadar seviyeyi düşürürsen düşür, hep belirli bir seviyeyi korumaya gayret ediyorlar.Senin mantığınla gidersek benim şimdiye kadar onlarca üyeyle fikir çatışmasına girmem lazımdı ki böyle bir durum söz konusu değil.Sadece 2 kişiyle tartışmaya girdim, biri sen biri de seninle aynı tavırları sergileyen başka bir arkadaş.Ben bu tartışmalara girdiğim için kendi adıma çok üzgünüm ama senin bu kadar kısa süre içinde diğer üyelerle girdiğin tartışmaları da göz önünde bulundurduğumda hatanın bende olmadığını görüyorum.

Senin şahsınla ya da fikirlerinle bir alıp veremediğim yok.Şahsen tanışmadığım, yüzünü bile görmediğim bir insana karşı kin güdecek, hele ki evine gidip boğazına sarılacak bir insan da değilim.Benim tahammul edemediğim siteye yakışmayan tavır hal ve hareketlerin.Bu siteye yakışmıyorsun dememin sebebi de budur.Daha önceki konuda yazdıkların nedeniyle aldığın uyarıdan sonra tavrının düzeleceğini umarken bugün bu başlığı gördüm ve eski bir arkadaşımıza karşı yine aynı tavırla yazdığın cevaba bu sitenin sorumlu bir üyesi olarak müdahele etmek istedim.Olay budur...

Bu sitede daha çok yenisin, düzeyi tam olarak anlayamamış olabilirsin ama lütfen bu düzeyi bir an önce kavra ve tutturmaya çalış.Doğru düzgün ifade ettiğin sürece kimsenin senin fikirlerine birşey diyeceğini sanmıyorum.Dikkat edersen gelen tepkiler de senin bilgi veya fikirlerine değil tavırlarına karşı.Senin bulunmadığın başlıklara bir göz at ve nasıl seviyeli paylaşımlar yapılıyor örnek al ve hatayı biraz da kendinde ara...

Kısacası, benim şahsınla veya fikirlerinle alıp veremediğim yok.Forum kurallarına ve etiğine uygun şekilde davrandığın sürece başımın üstünde yerin var.Umarım bu konuya gerekli hassaiyeti gösteririsin ve bu forumun paylaşımlarından faydalanılan saygıdeğer bir üyesi olursun.

İyi geceler ve iyi forumlar,

ZEBBUN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok ilginçsiniz yavvv :) :D :alkis: :kop:
Diyecek birşey bulamadım :good: :rock

Başarılarınızın devamını dilerim...:help:

bye bye