Hankook lastik sorunu

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Hankook lastik sorunu

Bende de hankook var, daha onceki aracimda goodyear kullanmistim en son pek fark goremedim ben ,bana oyle guvensiz gelmiyor ,zaten bir cok arac artik hankookla geliyor kotu bit lastik olsa bu kadar marka tercihxetmez bence

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Bende de hankook var, daha onceki aracimda goodyear kullanmistim en son pek fark goremedim ben ,bana oyle guvensiz gelmiyor ,zaten bir cok arac artik hankookla geliyor kotu bit lastik olsa bu kadar marka tercihxetmez bence
Hankook'un da iyi lastikleri vardır belki bilmiyorum fakat arkadaşımın fiestasında da hankook lastikler vardı, bi defa yarıldı ve kısa zamanda sertleşen lastikler
fren tutmamaya başladı.
Bir çok aracın Hankook la gelmesinin nedeni ise tamamen ucuz olması. Bazen galeriler sıfır araçlarda kaliteli lastikleri değiştirip satıyor.
Ayrıca dikkat ederseniz Hankook lastikler daha çok Hyundai Kia gibi uzakdoğu araçlarıyla geliyor.
Araçta var ise dikkatli kullanın ama değiştirince Hankook almayın.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

henüz bir yıllık olan abimin jettasında geçen hafta hankook ön lastik yarıldı

andreoni81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim araçta Hankook. Nasıl acaba demekten kendimi alamıyorum..

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de Michelin i tavsiye ederim.Oldukca iyi yol tutuşu var.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sohayli link' Alıntı:
Hankook'un da iyi lastikleri vardır belki bilmiyorum fakat arkadaşımın fiestasında da hankook lastikler vardı, bi defa yarıldı ve kısa zamanda sertleşen lastikler
fren tutmamaya başladı.
Bir çok aracın Hankook la gelmesinin nedeni ise tamamen ucuz olması. Bazen galeriler sıfır araçlarda kaliteli lastikleri değiştirip satıyor.
Ayrıca dikkat ederseniz Hankook lastikler daha çok Hyundai Kia gibi uzakdoğu araçlarıyla geliyor.
Araçta var ise dikkatli kullanın ama değiştirince Hankook almayın.

inşallah bir sıkıntı çıkarmaz,değiştirince hankook tabıkı almam . vwlerde de çok hankook gördüm.

sohayli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
inşallah bir sıkıntı çıkarmaz,değiştirince hankook tabıkı almam . vwlerde de çok hankook gördüm.
Fabrikada takıldığını sanmıyorum ben o hankookların. Burada galeriler değiştiriyor bence.

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Niye böyle önyargılısınız anlamadım hankook  1 yıldır kullanıyorum hem de bozuk yollarda en ufak bi sıkıntı yok illa 500 liramı vermek lazım

Erhan42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar tanıdığımızın otobüs firması var şehirler arası taşımacılık yapıyorlar ve uzun yıllardır otobüslerinde hankook kullandıklarını söyledi herhangibir sorun yaşamadıklarını ve daha uzun ömürlü olduğunu söylüyor. Ama bizim binek araç için ürettikleri lastikler nasıldır bir yorum yapamayacağım. Benim aracımda da hankook va bir yıldır kullanıyorum. Önce ki araçlarım da hep michelin kullanmıştım. Şuan fark olarak sadece ses diyebilirim. Hankook biraz daha sesli...

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hankook son nesillerinde gayet iyi işler çıkarıyor hatta birkaç karşılaştırmalı testlerde de 1. likleri vardı arkadaşlar..