hangısını tavsıye edersınız?multımedya cıhazı almak ıstıyorum

kozlulum671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: hangısını tavsıye edersınız?multımedya cıhazı almak ıstıyorum

OGOKTAS link' Alıntı:
Cylone kullanıyorum, memnunum, şu ana kadar saçma bir hata yada arıza vermedi, arka kapı kolonloarı ile birlikte ses bence başarılı sayılır, ancak radyo hala CD300 üzerinde olduğu için radyo ses kalitesi aynı kalacak. Naviye gelince forumdaki paylaşımlar ile iki farklı navi programı yükledim ama çok gerekmesede genellikle Igo8 kullanıyorum, gerektiğinde hep kolayca sorunsuz bir şekilde gideceğim yere ulaştırdı, Cylone diğer cihazlara göre dez avantajı klima ayarı göstermiyor ve görsel tema olarak daha sade ( bu orjinallik hissi verdiği için kullanıcıya göre avantajda sayılabilir)
benım aracım edıtıon zaten manuel klıma.klıma arayuzu ıle sanırım orjınallık yuzu ozellıgını zaten hıssetme sansım yok:)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim aracımda edition sanırım diğer cihazlarda kademeler gösterilebiliyor

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

.BURAK. link' Alıntı:
:) Bir şahin'e o dönem yapılabilecek her şeyi yapmış amcamız. Nur içinde yatsın, mekanı cennet olsun. Sen arabayı kardeşimize verince ne alacaksın abim? Var mı kafanda bir model?
Amin Burak'cım. Hele bir üniversiteyi kazansın da... Ankara istiyor bakalım hayırlısı... Astranın yeni kasası çıkarsa ve otomatik dizel gücüm yeterse bakalım, düşüncem o. Astradan vazgeçemiyorum.
OGOKTAS link' Alıntı:
Nuri abi Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Bu arada nostalji 93 yıllarında şahin çelik jant ve pioner üçlüsü  efsaneydi :)
Amin ֖zdemir'cim. Allah razı olsun...