hangısını tavsıye edersınız?multımedya cıhazı almak ıstıyorum

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: hangısını tavsıye edersınız?multımedya cıhazı almak ıstıyorum

kozlulum67 link' Alıntı:
cyclone kullananlarda navigasyondan şikayetçi. Adres bulmada cok  yetersiz olduğunu yazmislar.yorumlarda okudum

Bu tamamen programla.alakali.guncel bir program kurulursa(ben igo 8 lullaniyordum) sorunsuz olacaktir

kozlulum671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gfb1987 link' Alıntı:
Bu tamamen programla.alakali.guncel bir program kurulursa(ben igo 8 lullaniyordum) sorunsuz olacaktir
saniri. Baska bi program kullaniyodular o arkadaslar.dogrudur.peki igoyu cihaza yuklemeyi kendinizmi yaptiniz yoksa servis gu celleme felan mi hapiyo?

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kozlulum67 link' Alıntı:
saniri. Baska bi program kullaniyodular o arkadaslar.dogrudur.peki igoyu cihaza yuklemeyi kendinizmi yaptiniz yoksa servis gu celleme felan mi hapiyo?

Sagolsun forumdan arkadaslar paylasmisti ordan hallettim.cok zor degil.telefondan girdigim.icin link gormem sorun oluyor forunda aratirsaniz bunun icin acilmis konuyu bulabilirsiniz

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

kozlulum67 link' Alıntı:
:) sende Platinium vardi yanlismi hatirliyorum? Mucahit sen pirisin bu işleri n .tavsiyen  degerlidir benim için. Sence hangini almak lazim? Bide bu onerecegine 2 tane de lcd ekran la birlikte yaklasik nedir;)
Hocam bende Platinium yok malesef ama yine de Necvox var :) Platinium serisini inceledim. şiddetle tavsiye ederim :)

Arka kafalıklara sadece iş görsün istiyorsanız herhangi bir çift kafalık işinizi görür. Ama kaliteli olsun diyorsanız Sony vb. kafalıklar mevcut, astarı yüzünden pahalıya gelebilir. Yarın sizin için ufak bir araştırma yapabilirim kafalık için. Ama multimedya konusunda Platinium diyorum ;)

Sent from my iPad using Tapatalk

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

.BURAK. link' Alıntı:
Abi örnek bir babasın, oğlun için arabayı hazırlayışına hayranım bilesin :) Kardeşimiz çok şanslı.
Şanslı kerata. Ama bu babamdan geçmiş bana. Rahmetli 93te beyaz şahin aldığımız gün ben seviyorum diye çelik jant lastik taktırmıştı. Bir de pioneer teyp o zaman için. Arka Camın önüne de pioneer haporlörler... :)

kozlulum671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: hangısını tavsıye edersınız?multımedya cıhazı almak ıstıyorum

mucahitduran link' Alıntı:
Hocam bende Platinium yok malesef ama yine de Necvox var :) Platinium serisini inceledim. Şiddetle tavsiye ederim :)

Arka kafalıklara sadece iş görsün istiyorsanız herhangi bir çift kafalık işinizi görür. Ama kaliteli olsun diyorsanız Sony vb. kafalıklar mevcut, astarı yüzünden pahalıya gelebilir. Yarın sizin için ufak bir araştırma yapabilirim kafalık için. Ama multimedya konusunda Platinium diyorum ;)

Sent from my iPad using Tapatalk
Olur valla.memnun kalirim.ille sony olmak zorundada degil.isimizi gorcek kalitede olsun yeter; )

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gradient link' Alıntı:
Şanslı kerata. Ama bu babamdan geçmiş bana. Rahmetli 93te beyaz şahin aldığımız gün ben seviyorum diye çelik jant lastik taktırmıştı. Bir de pioneer teyp o zaman için. Arka Camın önüne de pioneer haporlörler... :)

:) Bir Şahin'e o dönem yapılabilecek her şeyi yapmış amcamız. Nur içinde yatsın, mekanı cennet olsun. Sen arabayı kardeşimize verince ne alacaksın abim? Var mı kafanda bir model?

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cylone kullanıyorum, memnunum, şu ana kadar saçma bir hata yada arıza vermedi, arka kapı kolonloarı ile birlikte ses bence başarılı sayılır, ancak radyo hala CD300 üzerinde olduğu için radyo ses kalitesi aynı kalacak. Naviye gelince forumdaki paylaşımlar ile iki farklı navi programı yükledim ama çok gerekmesede genellikle Igo8 kullanıyorum, gerektiğinde hep kolayca sorunsuz bir şekilde gideceğim yere ulaştırdı, Cylone diğer cihazlara göre dez avantajı klima ayarı göstermiyor ve görsel tema olarak daha sade ( bu orjinallik hissi verdiği için kullanıcıya göre avantajda sayılabilir)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gradient link' Alıntı:
şanslı kerata. Ama bu babamdan geçmiş bana. Rahmetli 93te beyaz şahin aldığımız gün ben seviyorum diye çelik jant lastik taktırmıştı. Bir de pioneer teyp o zaman için. Arka Camın önüne de pioneer haporlörler... :)

Nuri abi Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Bu arada nostalji 93 yıllarında şahin çelik jant ve pioner üçlüsü  efsaneydi :)