hangısını tavsıye edersınız?multımedya cıhazı almak ıstıyorum

kozlulum671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merabalar.bende cyclone ve nexvox da kararsız kaldım ama aradıgım ozellıklerı sıralıyorum.kullandıgınız hangı cıhaz bunları karsılıyor?yardımcı olursanız sevınırım...
1-ses kalıtesı ve goruntu kalıtesı benı memnun etmelı
2-navıgasyon cıhazı adresı yazınca benı nokta atısı goturmelı(cyclone da sanırım bu bıraz sıkıntılı.arkadasların bu dogrultuda paylasımları olmus)
3-ınternet e baglanabılmelıyım
4-cocukların vakıt gecırmesı benım ıcın onemlı keza arka koltuk kafalarınada lcd ekran almak ıstıyorum.goruntuye bu yuzden onem verıyorum.
5-durusu arabamın ahengını bozmamalı
sımdı tavsıye edecegınız cıhaz varmı varsa adı sanı nedır.yardımcı olursanız cok sevınırım.bu ıslerden gercekten anlamıyorum.burda necvox a bıle bı suru model konusuluyo.ben bıcogundan bıhaber:)
kafanızı agrıtıp vaktınızı aldıgım ıcın ozur dılerım...

turbonet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: hangısını tavsıye edersınız?multımedya cıhazı almak ıstıyorum

Ben bugün argo smart aldım. Akşam kulurumu yaptıracağım. Dışarıdan görünen çok kaliteli bir plastiği var. canbus üzerinde GM 2014 yazıyor. aracımda 2014 olduğu için bu hoşuma gitti. kutunun üstünde de 2014 yeni ürün yazıyor. 3d surrond dsp işlemcili ses sistemi var. 1080p görüntü ve çok hassas ekranı var. 256 mb dd2 1000 mhz de işlemcisi var. Şuan sadece bu kadar bilgi verebiliyorum. İnş özellikleri gibi iyi çıkar. Kurulumdan sonra detaylı bir açıklama yapacağım incelersiniz.

kozlulum671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

turbonet link' Alıntı:
Ben bugün argo smart aldım. Akşam kulurumu yaptıracağım. Dışarıdan görünen çok kaliteli bir plastiği var. canbus üzerinde GM 2014 yazıyor. aracımda 2014 olduğu için bu hoşuma gitti. kutunun üstünde de 2014 yeni ürün yazıyor. 3d surrond dsp işlemcili ses sistemi var. 1080p görüntü ve çok hassas ekranı var. 256 mb dd2 1000 mhz de işlemcisi var. Şuan sadece bu kadar bilgi verebiliyorum. İnş özellikleri gibi iyi çıkar. Kurulumdan sonra detaylı bir açıklama yapacağım incelersiniz.
cok memnun olurum.kurulumdan sonra goruntulerıde verırsenı durusunuda gormus oluruz.tabıkıde fıyat bılgılendırmesıde ıstıyorum:)

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Takipteyim

GRC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kozlulum67 link' Alıntı:
cok memnun olurum.kurulumdan sonra goruntulerıde verırsenı durusunuda gormus oluruz.tabıkıde fıyat bılgılendırmesıde ıstıyorum:)

Hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın...
Fiyat ve görsel için takipteyiz  ;)

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gradient link' Alıntı:

Abi örnek bir babasın, oğlun için arabayı hazırlayışına hayranım bilesin :) Kardeşimiz çok şanslı.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

İsteklerinizi tüm cihazlar karşılıyor :)

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben kesinlikle cyclone derim.navimaster necvox ve cyclone cihazlarinin ucunude kullandim.aralarinda en iyi navimasterama cok cabuk bozuluyodu.necvoxu hic begenmedim aracin butun ayarlarini degistirdi.emniyet kemeri ikazi falan kolonlardan geliyodu.cyclone daha oturakli bir cihaz gibi geldi gayetde memnundum.temmuzda insaallh gelince android veya cyclone taktirmayi dusunuyorum.

kozlulum671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
İsteklerinizi tüm cihazlar karşılıyor :)
:) sende Platinium vardi yanlismi hatirliyorum? Mucahit sen pirisin bu işleri n .tavsiyen  degerlidir benim için. Sence hangini almak lazim? Bide bu onerecegine 2 tane de lcd ekran la birlikte yaklasik nedir;)

kozlulum671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gfb1987 link' Alıntı:
Ben kesinlikle cyclone derim.navimaster necvox ve cyclone cihazlarinin ucunude kullandim.aralarinda en iyi navimasterama cok cabuk bozuluyodu.necvoxu hic begenmedim aracin butun ayarlarini degistirdi.emniyet kemeri ikazi falan kolonlardan geliyodu.cyclone daha oturakli bir cihaz gibi geldi gayetde memnundum.temmuzda insaallh gelince android veya cyclone taktirmayi dusunuyorum.
cyclone kullananlarda navigasyondan şikayetçi. Adres bulmada cok  yetersiz olduğunu yazmislar.yorumlarda okudum