Hangi vectra???

melonkolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:confused:Selam arkadaşlar 2006 model vectra c mi sattım.şimdi yine vectra almak istiyorum bu güne kadar hep 1.6 bindim tercihim 2.0 bir vectra almak sizce vectranın hangi serisini almak daha iyi olur(CD-GLS-DI CDX vb.)yada 2.0 motor almak mantıklımı kullananlar ve bilgisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim teşekkürler...

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Siz araç modelini mi düşüreceksiniz?Saydığınız seriler 2001 ve öncesinde mevcut diye biliyorum.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizin araç benimkinden c2 gene c2 düşünüyorsanız zaten fazla seçim şansınız yok 1.6 nın üstünde 1.9 cdti var 2.0t var 2.8 opc var :D
c1 c2 karışık olsun derseniz yukardakilere ek oalrak o zaman c1 kasalarda 1.8 de var 2.0 var 2.0dti var 2.2 var 2.2 dti var 2.2gts var

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alıcaksanız 2000-2001 model 1.6 elegance alın.. 2.0 lt alırsanız eğer biraz fazla sorunla karşılaşabilirsiniz.. en iyi ihtimalle bile çıkaracağı elektrik problemleri sizi yorabilir. 1.6 performansı ve sağlamlığı ile göz dolduran bir araçtır.. şimdi cd gls cdx sahibi arkadaşlar bana kızabilirler fakat olayın gerçeği budur..

örneğin bu güzel

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...rjinal-23-000-kmde-34152349/detay/?favorite=1

Son düzenleme:

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra b alıcaksanız bence 2.0 ın en fullü en donanımlı modeli ne ise onu alın derim sattığınız comfort araçdan daha fazla lüks ve konfor ve perfromans elde ediceğiniz kesin..
tabi benim fikrim..

cihanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba murat abi öncelikle hayırlı olsun...
Benim ilk arabam 1997 model vectra 1.6 gl idi İlk zamanlar iyi hoştu ama zaman ilerledikçe beklentilerimi karşılamaz olmuştu.. daha sonrasında 2000 model vectra comfort 1.6 aracım oldu ahan da beklintilerim arasında bir araç demiştimki Cdx görünce arabamdan soğumuştum aranızda bilenler olur belki serçal cevat abinin elinde çok güzel bir 2001 vectra cdx vardı deri döşemesinden sunroofuna kadar cdx de ne arıyorsanız bu araçta mevcuttu ammavelakin başımdan üzücü bir olay geçti aracıma doyamadan perte çıktı şimdi ise 2000 model vectra sport 2.5 V6 biniyorum çokta memnunum aracımdan iyiki almışım diyorum...Kısacası
Sizin beklentilerinizi karşılayacak bence CDX derim...

GSİ CLUB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en donamlı,konforlu diyorsan cdx kesinlikle ;) ama mantıklı bir çerceve içerisinde güç,konfor diyorsan "MadeN"ibrahim abinin dediği doğrudur ;) belli ki siz performans isityorsunuz: 2.0 Cdx size göre bence