Hangi teyp'i almalıyım kararsızım

gavara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba 2013 Astra sedan 1.4 turbo sport aracım var. Üzerinde cd400 Bluetooth'suz teyp var eşimde kullandığı için Bluetooth Şart oldu. Hangi teyp'i almam gerekli bilemedim, kasma donma yapmayacak teyp almak istiyorum biraz takıntılarım var. Hangisini tavsiye edersiniz!

Şimdiden teşekkür ederim special_prayer

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Hangi teyp'i almalıyım kararsızım

gavara link' Alıntı:
Merhaba 2013 Astra sedan 1.4 turbo sport aracım var. Üzerinde cd400 Bluetooth'suz teyp var eşimde kullandığı için Bluetooth Şart oldu. Hangi teyp'i almam gerekli bilemedim, kasma donma yapmayacak teyp almak istiyorum biraz takıntılarım var. Hangisini tavsiye edersiniz!

Şimdiden teşekkür ederim special_prayer

Öncelikle arabanızı güzel günlerde kullanın. Multimedia sistemler için de her cihazın muadiline göre eksileri artıları var. Aradığınız cihazın ortalama fiyatı nedir, aracınızı kaç sene daha kullanmayı düşünüyorsunuz ve cihazdan beklentileriniz nedir(hangi uygulamaları kullanmak istiyorsunuz) sorularının cevabı alacağınız cihazı belirleyecektir.

Necvox ve Cyclone piyasada en çok bulunan ürünlerden. Bunların incelemeleri de forumda mevcut hocam. Bir bakın isterseniz.

O markalara ek olarak; Navimaster, Navix vb. ürünler de mevcut :)