Hangi SW araç daha mantıklı?

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Abi renoyu tek gecerim. Bagajdaki tupu sorun etme bence. Bagaj kucuk gelirse geresi tavan ustu bagajlar varya ondan alirsin uygun yollu arabanin tavaninda tasirsin. Bu isler icin reno bicilmis kaftandir.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
* Nurullah tavan bagajı sorunum yok, elimde çok kaliteli bagaj var.
* Renault 12 TSW (Toros değil, demir tamponlu olanlar) neredeyse kara borsa, uygun fiyatlısını bulamadığım için Lada'ya daha sıcak bakıyorum, yoksa ilk tercihim Renault olacak.
* Bu gün Ovacık oto pazarını dolaştım, bir tane parasını hak edecek adam gibi arabaya denk gelmedim, oto pazarı mı, oto hurdalığı mı belli değil:(

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
* Nurullah tavan bagajı sorunum yok, elimde çok kaliteli bagaj var.
* Renault 12 TSW (Toros değil, demir tamponlu olanlar) neredeyse kara borsa, uygun fiyatlısını bulamadığım için Lada'ya daha sıcak bakıyorum, yoksa ilk tercihim Renault olacak.
* Bu gün Ovacık oto pazarını dolaştım, bir tane parasını hak edecek adam gibi arabaya denk gelmedim, oto pazarı mı, oto hurdalığı mı belli değil:(

tavan bagajın varsa abi ozaman lada da cok iyi görür işini.ya lada yada r12 tsw hangisini temizi denk gelirse ozaman.. hem temiz olmasa bile sen ötesini berisini kendin bi şekilde halledersin abi :)
bakarsın bu seferde 77 model bi r12 toplamıssın o hevesle :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
tavan bagajın varsa abi ozaman lada da cok iyi görür işini.ya lada yada r12 tsw hangisini temizi denk gelirse ozaman.. hem temiz olmasa bile sen ötesini berisini kendin bi şekilde halledersin abi :)
bakarsın bu seferde 77 model bi r12 toplamıssın o hevesle :)
Evdekilerin en büyük korkusu o :maden:

Yazın Samsun'daki Renault 12 TSW yi almak lazımmış. Araç hem çok temiz hem de çok hesaplıydı.

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Renolar kara borsa abi. Kullandığım kadarı ile bende reno diyorum ama temizini bulmak şart.