Hangi sonax ?

YunusÇelebi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum. Sizce hangi sonaxa gitmeliyim aracımın üzerine köpük uçmuş sarı sarı ve çıkmıyor her geçen günde çiziyor aracımı. Belki duymuşsunuzdur vialand yapılıyor Yeşilpınar taraflarına bizimde evimiz tam inşaatın dibinde bu aralar baya kafayı taktım.. Yarın bir sonaxa gidicem maddi zarar kaybı raporu isticem ve şirkete talepte bulunucam siz hangisini önerisiniz.  thnxx

onurs1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Hangi sonax ?

Maslak Atatürk Oto Sanayideki iyi diye birkaç yerden duydum, geçenlerde o tarafta işim vardı uğradım ama çok yoğundu. Araca herhangi birşey yaptıramadım ama ekip baya ilgiliydi. Ramide eski kanal 7 binasında ki sonax'a gidiyorum her hafta yıkamaları çok iyi.

YunusÇelebi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onurs link' Alıntı:
Maslak Atatürk Oto Sanayideki iyi diye birkaç yerden duydum, geçenlerde o tarafta işim vardı uğradım ama çok yoğundu. Araca herhangi birşey yaptıramadım ama ekip baya ilgiliydi. Ramide eski kanal 7 binasında ki sonax'a gidiyorum her hafta yıkamaları çok iyi.
Bende eyüp civarında oturuyorum zaten orayı düşünüyordum da uygulama merkezi nasıl acaba görebildiniz mi vede ilgi alaka özen gösteriyorlar mı ?

onurs1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Şahsa karşı pek bir ilgi yok çalışanlar kafasını kaldırıp bakmıyor bile ama arabayla inanılmaz ilgililer, insan kendi arabasına nasıl özen gösterirse o şekilde uğraşıyorlar, uygulamaya biraz baktım birkaç bitmiş araç gördüm ışıl ışıldı.

Taminler1987

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bakırköy Kartaltepe Karakolunun yanında Sonax var orasıda iyi bir yer itina ile yıkama yapılıyor tavsiye ederim ;)

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bahçelievler T-rex

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Haznedar Meydanda Çağrı Marketin altında. Medicana Hastanesi karşısında kalır.

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tomacco link' Alıntı:
Haznedar Meydanda Çağrı Marketin altında. Medicana Hastanesi karşısında kalır.
aa evet tabelasını gördüm bugun haftasonu bi yıkatalım tanısalım begenirsek artık oraya götürürm aracı. okkk