Hangi Opel

Gökalp1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Hangi Opel

cengiz_0475 link' Alıntı:
Arkadaşlar büyük bir olasalıkla Antarayı aldığım bayiye takas yoluyla geri vereceğim için araç mutlak opel olacak.İkinci el ve başka marka araç olmayacak.Bunlara göre değerlendirin.

bayiler ölü alıcıdır dışarıdan daha fazlasına satabilirsiniz.

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Antara zaten Türkiye'ye gelmiyor artık. Disarda da fiyat ölü ama bayi daha da öldürür.

Kazim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bencede kesinlikle Bayiye vermeyin bi aceleniz yoksa tabi…
Gecici olarak yazmissiniz--az yaksin derseniz ve satarken kolay satabilmeniz icin astra H kasalari dusunebilirsiniz,dizel ve otomatik olanlari, piyasada cok tutuluyo ve cabuk satiliyor… veya Fiat Linea da düşünebilirsiniz yada 70 000 tl ye 2009 2010 2011 model BMW 320d de bulabilirsiniz ama biraz daha yavas satilir diye dusunuyorum…

cengiz_0475

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim ikinci el zor satılan bir araç almaya niyetim yok,Mokka hakında bilgi sahibi olan arkadaşlar yazarlarsa sevinirim.

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

Astra Cosmolar kesinlikle sınıfının en dolu araçlarından, yok yok ben edition kullanıcısıyım ama cosmolardaki birçok özellik aradaki farka değecek şeyler gerçekten. Bagaja ihtiyacınız varsa sedan alın. Cosmo 1.4 turbo benzınli pişman etmez.

alpdeger

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tanriverdi.av.tr

Araç almadan evvel neredeyse her markanin her modelini denemis ve astra sedan almis biri olarak 2.000 lira indirimi de yakalamisken astra sedan derim. 1.4 t  aldim ben ve onceki aracimin 2.300 cc 136 Hp lik bir mercedes oldugunu dusunurseniz beni performans acisindan cok tatmin eden bu araci alin dememdeki nedeni anlarsiniz. Yakit konusunda da benim gibi performansli kullanan biri ici n bile ilk 500 km de 8.8 yakiyorsa gayet iyi demektir.
Netice itibariyle sinifinin en keyifli araci diyebilirim. Belki en iyisi degildir ama bence en keyiflisi. Golf gibi siradan, focus gibi dar, jetta gibi kalitesiz, octavia gibi guvensiz, corolla gibi oyuncak degil. Kesinlikle tavsiye ederim.

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

alpdeger link' Alıntı:
Golf gibi siradan, focus gibi dar, jetta gibi kalitesiz, octavia gibi guvensiz, corolla gibi oyuncak degil. Kesinlikle tavsiye ederim.
Güzel benzetmeler... :)

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SUV bir araçtan hatcback araca gecis yapmak bence zor olur.
Opel Mokka 1.4T sizi ihya eder kanatindeyim  okkk