hangi markanın kapısından dönüp Astra j yi aldınız :)

djurga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: hangi markanın kapısından dönüp Astra j yi aldınız :)

Yeni Focus'u 1 sene bekledikten sonra Türkiye'ye gelince Astra'ya dönüş...

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sercan link' Alıntı:
Eğer Honda dan kastınız Civic değil Accord ise , ki eminim Civic ten bahsediyorsunuz :) , her zaman almak isteyeceğim bir araç olacak. Ama 2.0 benzinli motoru malesef çok yakıyor ve 95 bin tl lik liste fiyatı dudak uçuklatacak cinsten  002tuhaff

Accord u ben de beğeniyorum ama fiyat uçuken tüketim/performans değerleri tam tersi şekilde.

şahsen şuan Insignia 1.6T 180Hp Cosmo yu 67.000 liraya almak mümkün ve bu araç ilk çıktığında A4 e çok yakın puanlar almıştı, Accord un ise 2.2 dizel motoru dışındaki testlerde 2. liği bile yok sanırım; hele Skoda SuperB 1.8T 160Hp ile Accord 2.0 155Hp nin kıyaslaması vardı ki Honda sever olarak sonucun eziciliğine (kalite,konfor,performans ve tüketimde SuperB fark atmıştı) üzülmemek elde değildi.

srd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Accord u ben de beğeniyorum ama fiyat uçuken tüketim/performans değerleri tam tersi şekilde.

şahsen şuan Insignia 1.6T 180Hp Cosmo yu 67.000 liraya almak mümkün ve bu araç ilk çıktığında A4 e çok yakın puanlar almıştı, Accord un ise 2.2 dizel motoru dışındaki testlerde 2. liği bile yok sanırım; hele Skoda SuperB 1.8T 160Hp ile Accord 2.0 155Hp nin kıyaslaması vardı ki Honda sever olarak sonucun eziciliğine (kalite,konfor,performans ve tüketimde SuperB fark atmıştı) üzülmemek elde değildi.

insignia 1.6 T Cosmo şu anda 66.532 liste fiyatından satılıyor. Bundan da bir miktar indirim aldığımızda D sınıfa ve bu donanıma sahip bir araç için çok da yüksek bir bedel olmadığı gözüküyo zaten diğer markalarla kıyaslandığında ki ben de bir honda fanatiğiyimdir fakat accord'lar yakıt konusunda insignia'dan bile fazla tüketime sahipler üstelik yıllık vergi ve ötv'si daha yüksek. superb'in E sınıfı olduğunu düşünüyordum ben 'D' sınıfı mı? zaten arka tarafta bildiğiniz üzere bi salon mevcut  ;D motor tipi ve yakıt olarak da diğer araçlara göre daha kabul edilebilir diye düşünüyorum.

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

polatts link' Alıntı:
evet civic te anlaşmıştım dolu paketi ni alıyordum ki yeni kasa lansmanı yapıldı vaz gectim.bahsettiğiniz rakam farklı bir motor seceneğini type r mi acb.
Hayır ben accord için yazdım onları

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:

Şahsen şuan Insignia 1.6T 180Hp Cosmo yu 67.000 liraya almak mümkün ve bu araç ilk çıktığında A4 e çok yakın puanlar almıştı, Accord un ise 2.2 dizel motoru dışındaki testlerde 2. liği bile yok sanırım; hele Skoda SuperB 1.8T 160Hp ile Accord 2.0 155Hp nin kıyaslaması vardı ki Honda sever olarak sonucun eziciliğine (kalite,konfor,performans ve tüketimde SuperB fark atmıştı) üzülmemek elde değildi.
Biliyorum abi Accord hem vergi dilimi olarak, hemde yakıt tüketimi olarak can yakacak cinsten :) Ama aracın tasarımı olsun, yola oturması, kaslı yapısı , orta konsol tasarımı , ve benim önem verdiğim bir kriter olan 'yollarda her köşe başında görülmemesi :) ' bu araca olan beğenimi arttırıyor. Ama şuanki motor hacmi ve satış fiyatıyla tercih edeceğim bir araç değil, sadece beğeniyorum o kadar :)

oguzHan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yenı ford focus tam alıcaktım kı bıanda sewdigim abim beni opel astrayı almam ıcın benı ıkna ettı ve gıttım astra aldım cokta memnunun tabi tıkırtılar ve ruzgar sesı olmasına ragmen 045thumbsup

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş

aklımda hep astra vardı ama ne yalan söliyim meganeda bakıyordum benzinli gibi gidiyor dizeli :) hatta bi araç vardı 2 aydır duruyordu arabayı sattım almaya niyetlendim aradım birisi kapora vermiş sonra bizim ufaklık çıktı karşıma o gün bugün birlikteyiz :D

vigilante8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Honda Civic'te 150 Tl kapora verip Yeni kasa çıkacağını duyunca verdiğim kaporayı yaktım. Megan 3 Dizelde ise istepnesinin dışarda olması, kaputda iç tarafında yalıtım olmaması, benim baktığım modelin anahtarlı olması, orta konsolun vasatın altında olması kapıdan dönmeme neden oldu

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vigilante8 link' Alıntı:
Honda Civic'te 150 Tl kapora verip Yeni kasa çıkacağını duyunca verdiğim kaporayı yaktım. Megan 3 Dizelde ise istepnesinin dışarda olması, kaputda iç tarafında yalıtım olmaması, benim baktığım modelin anahtarlı olması, orta konsolun vasatın altında olması kapıdan dönmeme neden oldu
Noldu abi satabildin mi arabayı ?