Hangi marka cam filmi

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar yeni araca hangi marka cam filmini önerirsiniz. Ziebartta pesin 520 tl istiyorlar.

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Hangi marka cam filmi

Aracı aldığım bayide ön cam hariç 400-450 tl gibi bir rakkam ödemiştim, yanlış hatırlamıyorsam markası da solar master dı. Aracı aldığınız bayide cam filmi uygulaması yoksa güvenilir bir yerde yaptırmalısınız, zira forumdan bir arkadaş hatırlıyorum yapılan uygulamada hata olduğu için 2-3 kez söktürüp tekrar yaptırmıştı.

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cok para.. Ben 5 yil garantili elgard filmi 100 tlye yaptirdim.simdilik iyi de 2 yil sonra ne olur bilmem.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

serviste çok kaliteli yapıyorlar hem de ömür boyu garanti veriyorlar
ben yapılan cam filminden son derece memnunum ve gerçekten kaliteli
Llumar marka cam filmini öneririm...

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ercub link' Alıntı:
Cok para.. Ben 5 yil garantili elgard filmi 100 tlye yaptirdim.simdilik iyi de 2 yil sonra ne olur bilmem.
Goruste bir problem varmi bazi cam filmlerinde yagmurlu havada veya karanlikta aynalari falan gorememe problemi oluyor genelde dandik filmlerde.

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben 1 numara yaptirdim ve su ana kadar ne yagmurda ne gece yolculuklarinda ne de geri manevralarda hicbir problem yasamadim. Aslinda bu kadar ucuz oldugu icin yaptirmaya korkmustum ama 2 arkadasimin yaptirmasini bekledim. Onlarin araclarini gordukten sonra yaptirdim..

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben çok memnunum, özellikle gece sürüşünde ve yağmurlu havalarda filmden yana bir sıkıntı yaşamadım, tabi bunda en açık tabir edilen 1 numarayı tercih etmemin de etkisi vardır diye düşünüyorum.

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com

Bende SONAX da FoliaTech marka yaptıracagım. 2 Numara olucak..Umarım sorun olmaz.Ziebart oldukca pahalı:(
Hakan Bey bu arada Lumar cam filmini siz hangi serviste yaptırdınız?Kapı dosemelerını soktulermı?Izmıre gelsem beraber gıdebılırmıyız?:)

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugrakorkmaz link' Alıntı:
Kapı dosemelerını soktulermı?

Aracı tanıyan bir yer yapacaksa döşemeleri sökmeden sadece fitilleri sökerek uygulamayı yapabiliyorlar diye biliyorum.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugrakorkmaz link' Alıntı:
Bende SONAX da FoliaTech marka yaptıracagım. 2 Numara olucak..Umarım sorun olmaz.Ziebart oldukca pahalı:(
Hakan Bey bu arada Lumar cam filmini siz hangi serviste yaptırdınız?Kapı dosemelerını soktulermı?Izmıre gelsem beraber gıdebılırmıyız?:)
Bugra sakin kapi fitillrini falan sokturme ziebart hicbirsey sokmeden cok super yapiyor konusmustuk senle sordum en son pesin 520 dediler banada pahali geldi onumuz kis zaten belki yazin yaptiririm.