Hangİ lpg'yİ taktirayim

msrkuzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2010 model astra aldim. 1.6 enjoy. Sedan. Lpg taktirmak İstİyorum. Bİ kaÇ araŞtirmadan sonra atİker gold obdii'yİ buldum. Daha Önce bende 2005 albea vardi ona atİker obdii taktirmiŞtim gold falan deİldİ ve sorun yaŞadim. Aracim Çekmedİ, sİlkeledİ vb. Memnun kalmadim. Daha sonra bunu montaji yapan ustaya baĞladim. Şİmdİ baŞka yerde. Daha gÜvenİlİr. Randevu usulu ÇaliŞan bİr baŞka atİker bayİsİnde taktirmayi dÜŞnÜyÜorum. Taksİtlİ 1550, peŞİn 1450 tl dedİ. Ne dersİnİz arkadaŞlar?

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ustasi iyi olan bi yere taktirin markasi onemsiz...

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

flashmt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşın dediği gibi önce sağlam kaliteli işçilik yapan usta bulman çok önemli,şahsi fikrim atikeri pek güvenilir bir marka görmüyorum...karbüratörlü ve enjektörlü araçların lpg sistemleri farklı ama geçmişte broadway aracımda italyan marka takılıydı ve 2 sene sorunsuz kullandım benden önce ne kadar kullanıldı bilmiyorum tankın kullanım süresi dolunca komple sistemi atiker ile yeniledim ve 1 sene sonra beyin bozuldu yenisiyle değiştirdim yeniside eskiside çalıştırırken geç çalışma tekleme çok yakma sorunları mevcuttu,eski sistemde benzinliden farkı yoktu, tabiki karar sizin .

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önceki aracım opel astrada yaklaşık 5 yıl atiker kullandım, ve un ufak bir sorun yaşamadım. şimdiki aracımda BRC taktırdım. Şükürler olsun 1 yıl oldu ve en ufak sorun yok. Bana göre Markadan daha önemli olan, İyi bir işcilik iyi bir kalibrasyon.

Carisma70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yüksek beygir(+200) ve Turbo yoksa cevap klasik: en iyi usta en ucuz Kit.
içim rahat etsin fiyatta biraz makul olsun derseniz. romano/landirenzo hangisi ucuzsa

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BRC tavsiye ederim

can_curkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2015 model Astra Otomatik 1.4 140 hp Active Select Sedan BRC düşünüyorum. Sakin kullanımda ortalama tüketimim 6,5 lt. Sizce LPG düşünülebilir mi? Şimdiden teşekkürler.

Carisma70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yıllık kaç km. yaptığınız önemli. yakıt cebinize dokunmadığı sürece LPG taktırmayın. LPG montajı bir ameliyattır. zaruret olmadıkça riske girilmez bence

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
2015 model Astra Otomatik 1.4 140 hp Active Select Sedan BRC düşünüyorum. Sakin kullanımda ortalama tüketimim 6,5 lt. Sizce LPG düşünülebilir mi? Şimdiden teşekkürler.

6.5 litre yakan bir aracı mundar etmenin bir mantı yok.