Halı Saha Maç Organizasyonu.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Halı Saha Maç Organizasyonu.

DERSİMLİ link' Alıntı:
Hakan bey aslında bu tür spor çokta faydalı değil, neden derseniz normal yaşantınızda genellikle durağan bir tempodasınızdır çok fazla yürümüyor ve genelde araba kullanıyorsunuzdur ve maç saati doğru dürüst ısınmadan kasları açmadan başlarsınız koşmaya ve bu çokta faydalı değil aslında ben daha önce vücut geliştirmeyle uğraştım, futbolda oynadım vücut için yapılabilecek en faydalı şey yüzmek zaman olmuyorsa 40 dak tempolu yürümek. diğer türlü halı sahaya biraz antremansız ve ham şekilde insanlar deparlar atar ve diğer günlerdede kas ağrıları, kramplar olur.
doğrudur, bilinçsizce yapılırsa yarar yerine zarar verebilir
ben maçtan önce 15 dk kısa koşu yaparım ve ilk yarı normal tempoda oynarım
bunlara dikkat edilirse bence durgun hayatta karşılaşılan temposuz hayatı biraz da
olsa canlandırır, tabi ekstra rahatsızlıkları olanlar için çok da faydalı olmayabilir

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BurakyNk link' Alıntı:
Ona Ben dahil değilim herhalde :))

Ama şöyle Bir ayrıntı benim arabam asla sigara kokmaz :)

Benim sıkıntım koku olmuyor esasında.  ::)

Benim içmeme sebebim, ne yaparsam yapayım içeri uçuşmasını önleyemediğim küller.  walll

Eski arabamda içiyordum, 3-4 gün iç temizlik yapmadığımda arka koltuk külden görünmüyordu.  :)

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş

MeRt link' Alıntı:
Benim sıkıntım koku olmuyor esasında.  ::)

Benim içmeme sebebim, ne yaparsam yapayım içeri uçuşmasını önleyemediğim küller.  walll

Eski arabamda içiyordum, 3-4 gün iç temizlik yapmadığımda arka koltuk külden görünmüyordu.  :)

orasıda var ama sonra arabayla ilgilenmek güzel oluyor...

A

AEE25

Bilgi Girilmemiş

Olm nerden nereye gelmişsin be.. Konuyu baştan sona okudumda, halı sahadan tribünlere, fiziksel arızalarınızdan sigaraya, şimdide bakıyorum ufak ufak astralara geçiyor konu önünüzü kesmek istedim :)

Halı saha maçını nerede ve ne zaman yapmayı düşünüyoruz ? katılımın çok olması önemli değil, olmadı tek kale de yaparız.. :D

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş

AEE25 link' Alıntı:
Olm nerden nereye gelmişsin be.. Konuyu baştan sona okudumda, halı sahadan tribünlere, fiziksel arızalarınızdan sigaraya, şimdide bakıyorum ufak ufak astralara geçiyor konu önünüzü kesmek istedim :)

Halı saha maçını nerede ve ne zaman yapmayı düşünüyoruz ? katılımın çok olması önemli değil, olmadı tek kale de yaparız.. :D

Kanka top kosturuyorsuk bir zamanlar neden olmadigi sonra futbola bakli olarak konu uzadi :))

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

anlaşılan Opelsizasla Halı Saha takımını çıkaramayacağız :D

Tnrylsl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

halı saha maçı olursa bende katılırım hepimizin hemen hemen geçmişi var sanırım
benimde lisansım 6 yıl oynadığım zeytinburnuspordadır tabi 3,5 yıl oldu bırakalı 26 kilo aldım :D

srd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: İnsignia VS Astra Halı Saha Maç Organizasyonu.

MeRt link' Alıntı:
Bu sene haricinde 2006'dan beri tüm maçları tribünden takip ettim.  okkk

Bu senede yine kombinem olmasına rağmen maalesef kaçırdığım maçlar oldu.  :(

ama süper finalin her maçında İnönü'de olacağım, gidecek arkadaşlar var ise stad çevresinde görüşebiliriz.  :)

mert yeni acıktayım ben macöncesi erken oluyoruz haliyle birazcık hafiften demleniyoruz  :-[
görüselim tabi  :)