Hadi Bakalım Arkadaşlar Bana Bi Yardım Edin Lütfen:)

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Hadi Bakalım Arkadaşlar Bana Bi Yardım Edin Lütfen:)

Gökhan_55 link' Alıntı:
offff yaaaa offfff az önce buluşmalarda evren bey in arabasını gördüm yay lar siyah folyo ve beyaz renk yine beni benden aldı:((( çok kararsızım çoookk:( yine caydım kırmızıdan
:D ya hocam sen gel şu dizelden komple cay. zaten bence bu araca kırmızı ancak, 180hp, 19''jant (hatta belki 20'' ), yay, sağlı sollo çift egzoz (sağlam bir marka olmak kaydıyla), komple body kit, estek köstek:) yani komple modifiye edeceksen kırmızı çok yakışır bence. onun haricinde herkesin kendine göre beğendiği renk var. bence siyah yada diğer koyu renkler daha güzel özellikle cam çıtalarının beyazda çok görünmediğini düşünüyorum. siyahta çok daha göze çarpıyor. hem bak gene söylüyorum sen dizelle mutlu olamazsın  exclaim madem benzinli çok yakıyor diyosun, benzinliyi dizel araç gibi sakin kullan az yaksın  greatt. ama elinin altında dilediğinde kullanmak üzere,  zevk için yada mesela bir sollamada ihtiyaç duyduğunda aracına güvenmek için ( ki ben bu sebeple 140hp aldım )  güçlü bir motorun olsun.

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
[quote author=Gökhan_55 link=topic=840.msg15709#msg15709 date=1300173313]
offff yaaaa offfff az önce buluşmalarda evren bey in arabasını gördüm yay lar siyah folyo ve beyaz renk yine beni benden aldı:((( çok kararsızım çoookk:( yine caydım kırmızıdan
:D ya hocam sen gel şu dizelden komple cay. zaten bence bu araca kırmızı ancak, 180hp, 19''jant (hatta belki 20'' ), yay, sağlı sollo çift egzoz (sağlam bir marka olmak kaydıyla), komple body kit, estek köstek:) yani komple modifiye edeceksen kırmızı çok yakışır bence. onun haricinde herkesin kendine göre beğendiği renk var. bence siyah yada diğer koyu renkler daha güzel özellikle cam çıtalarının beyazda çok görünmediğini düşünüyorum. siyahta çok daha göze çarpıyor. hem bak gene söylüyorum sen dizelle mutlu olamazsın  exclaim madem benzinli çok yakıyor diyosun, benzinliyi dizel araç gibi sakin kullan az yaksın  greatt. ama elinin altında dilediğinde kullanmak üzere,  zevk için yada mesela bir sollamada ihtiyaç duyduğunda aracına güvenmek için ( ki ben bu sebeple 140hp aldım )  güçlü bir motorun olsun.
[/quote]

abi dizelden cayarsam insignia yı satmamın bi mantığı kalmazkı:) dizelden caymam imkansız:) ama kırmızıdan caymak üzereyim sanki dediğiniz mantıklı

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

Cayar cayar atla aşağı seyfo :)

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar az önce Opel Odak tan aradılar bu ay sonuna 2 siyah bir nehir gri dizel geliyormuş siyahı opsiyonlattım bugun gidip bi alıcı gözüyle bakayım... beğenirsem siyah olcak:S ya da beyaz için beklemeye değer mi ne diyorsunuz?

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

gökhan bey beni dinleyip beklemeyi göze alın ve hakim gri alın katalok da bakarsanız hertürlü uygulamanın yakışacağı ve çok şık durduğunu görürsünüz.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Gökhan_55 link' Alıntı:
arkadaşlar az önce Opel Odak tan aradılar bu ay sonuna 2 siyah bir nehir gri dizel geliyormuş siyahı opsiyonlattım bugun gidip bi alıcı gözüyle bakayım... beğenirsem siyah olcak:S ya da beyaz için beklemeye değer mi ne diyorsunuz?

Insignia beyazdı, Astra beyazdı. Bu da beyaz olursa bence sizde bir değişiklik hissi uyandırmayacak. Ben olsam farklı bir renk denerdim. Siyah olsun diye demiyorum ama beyazdan farklı renkleri denerdim.

Siyahın bakımı zor ama bakımdan keyif alacaksanız siyah güzel. Buluşmada kırmızıların da güzel ve dikkat çekici olduklarını gördüm.

Beyaz kötü demiyorum, o da araca yakışıyor ama değişiklik hissini de yaşamak lazım diyorum.

Bu konuya yazmamıştım bişey şimdi yazdım :)

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

ulas79 link' Alıntı:
gökhan bey beni dinleyip beklemeyi göze alın ve hakim gri alın katalok da bakarsanız hertürlü uygulamanın yakışacağı ve çok şık durduğunu görürsünüz.

Hakim gride artık 10 arabanın 8 i bu renk.Yolda bu aracı ayrıcalıklı kılacak bir renk lazım bence

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

deathburn link' Alıntı:
[quote author=ulas79 link=topic=840.msg15741#msg15741 date=1300178333]

Hakim gride artık 10 arabanın 8 i bu renk.Yolda bu aracı ayrıcalıklı kılacak bir renk lazım bence
[/quote]
yanlız astra j kasada fazla yok şu ana kadar ben rastlamadım :)

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kırmızı olmayacaksa kesinlikle nehir gri olsun müthiş duruyor araçta siyahta güzel ama trafik çok siyah araç yok mu sizcede beyaz içinse değişiklik iyidir herzaman

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gökhan_55 link' Alıntı:
değmez diyorum :) siyah al siyah iyidir  greatt griye gelince, teknik gri dışındaki tonlara  046thumbsdown diyorum