H7 ampül ve hakkında ?

knightrider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Night brakerin ışığı sarı değilmi?

benim için sarı yada beyaz fark etmez önemli olan fiyatı ve performansı. bayaz ışık veren ampülden dolayı gece yağmurda yol gitmeye korktum.

peki bu Night braker'in yağmurlu günde performansı nasıl kullanan arkadaşların yorumları nasıl.
Vectaryı ilk aldığımda farlar çok sönük yanıyordu. Uzun ve kısalara nightbreaker aldım, eğer fark görmesem farları değiştirecektim ama gerek kalmadı. Tavsiye ederim...

Önceki ampuller kararmış zaten, isabet olmuştu...

__PraMiT___

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki arkadaşlar bu brake night ampülün piyasa fiyatı nedir?
nette uçuk fiyat aralıkları var :confused::confused:

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
peki angellera xenon yerine night braker taksak merceklerden dolayı verim alabilirmiyiz...bir ikincisi ben şu an angel farlarımda normal ampul kullanıyorum ve hala xenon mu yoksa night braker mı karar veremedim

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar narva diye bir marka var ben ondan aldım alman malı cokta güzel fiyat olarakta osram veya philipsin altında ama osramdan daha iyi ışık veriyor bu akşam fotğraf ceker yarın burdan paylaşırım yağmurla havadada gayet güzeldi aydınlatması

__PraMiT___

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar narva diye bir marka var ben ondan aldım alman malı cokta güzel fiyat olarakta osram veya philipsin altında ama osramdan daha iyi ışık veriyor bu akşam fotğraf ceker yarın burdan paylaşırım yağmurla havadada gayet güzeldi aydınlatması

fotoğrafını bekliyoruz arkadaş. referans olur bana ve bu konu hakkında araştırma yapanlara.

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resimleri cepten cektim umarım yardımcı olur ama resimlerden daha canlı daha güzel görünüyor
1. resim mahalle girişi parke yol aslında asfaltta cekecektim ama şehir içi hep ışıklı o yüzden mahhalle girişinde cektim

2. resimde bahcede cektim resimi yakınlaştırarak cektim yer toprak

3 resimde karşıdan cekecektim ama olmuyordu hafif yandan cektim ama tam karşıdan bakıldığı zaman yarı xenon gibi
gene belirtiyorum resimlerden cok daha iyi cok daha bir görüntüsü var

fotoraf0062.jpg

fotoraf0064d.jpg

fotoraf0063i.jpg

66ercan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bir şeyde ben sorayım vectraların kısa ampülü h7 degilmi peki uzun ampülüde mi h7 ikisinin watt ları aynı degilmi bunlarrın

san

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konu açılmışken buradan sorayım belki cevap alabilirim. astra h aracımın sol ön kısa farı 4 ay önce patlamıştı yetkili serviste değiştirdim ancak şimdi yine patladı, bir sebebi olabilir mi yoksa kısa sürede aynı farın patlaması tesadüf mü?

şimdi açılan konu vesilesi ile farklı ampül türlerinin olduğunu gördüm, nasıl olsa solu değiştireceğim her ikisini de daha iyi görüş sağlayan farklı bir ampül ile değiştireyim mi? marka ve alınacak yer (özellikle web sitesi) tavsiye ederseniz sevinirim.

orjinalinden farklı bir far çeşidi takmanın herhangi bir zararı olur mu? mesala muayenede sıkıntı yaratır mı?