Güneş Siperliğinin Ayna Kapağı Kırıldı

Cebelli59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Güneş Siperliğinin Ayna Kapağı Kırıldı

Burock3427 link' Alıntı:
Ufak bir parçası kayıptı ama bir bakınayım o zaman sağa sola. Profesyonel japon yapıştırıcısı marka vs varmı tavsiye edebileceğiniz.

Arabanın içinde koltuğun altına falan kaçmiştır :) . Marka olarak tam bilmiyorum, benimkini serviste yapıştırdılar, iyi vakitlerine denk geldim sanırım uğraştılar biraz sağlam oldu. Yakınlarında bi opel servisi varsa bi uğra, o yapıştırıcılardan varsa boşa para ödemezsin :)

Ayrıca, Bauhaus, Koçtaş gibi yerlerde bu dediğim yapıştırıcıları bulabilirsin, yanında büyük bir şişe soğutucu spreyi oluyor. İtinalı bir çalışmayla eskisi kadar sağlam olur merak etmeyin.

Jlozde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Vallaha parçalayıp satmak bana da mantıklı geldi şuan.

labz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Benim kide kirilmisti servis 180 TL dedi bende rica ettim sagolsunlar beleşe değiştirdiler faturada müşteri memnuniyeti için garanti dışı değişim yazıyordu. 

djurga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim de sürücü tarafındaki kırıldı, öyle de duruyor, hiç uğraşamadım ki hangi biriyle uğraşayım diyorum, açıkçası arabamı çok seviyorum ama iç malzeme kalitesi çok çok aşağı seviyelerde. Her taraf parçalanıyor soyuluyor kırılıyor, açıkçası "dışı seni, içi beni yakar" hesabı dış görünüş her gün aşık etse de içteki yaşananlar oldukça soğuttu beni.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Jlozde link' Alıntı:
Vallaha parçalayıp satmak bana da mantıklı geldi şuan.

Giriyormuyuz bu işe :)