gündüz vakti böyle programlar doğrumu !!!

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nerden buluyolar bu yarıçıplak hatunları herbölüm için?ha bide şu soru var bunların ana babaları yokmu?bide bunlar ilerde anne nasıl olacak?ayrıca memetalide aynı espriler aynı belaltı vurmalar artık sadece espri anlayışı kısıtlı insanların izlediği bir şovmene döndü.rezil ediyor kendisini.rtük el atsın!!!

halilertekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
tr.netlog.com
cıvıklık diz boyu

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fasonluk söz konusu yahu bune böyle Allahım yaaaa bayanlarda sapıttı iyice sözüm meclisten dışarı...

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
:eek: :( :mad:

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vayy vayy aman diyim bune ben artık işe gitmeyim bunları izliyim bari

şaka biyana arkadaşlar bu gündüz yayınları çok fecii bişiy arada izlerim ve bende oluşan kanaat şunlardır
1- aile içi şiddet
2-eşlerin birbirlerine olan güzenini ve saygısını zedeler
3-son derece ahlaksız ve kültürsüzlük örnegi
4-evdiki çoçulara eskiden sorsaydık büyüyünce ne olucan ögertmen yada doktor olurdu cevap ama şimdi dansöz olcam diyenler artı
rütük kurtlar vadisine ses çıkarta biliyo çünkü toplumda cinsel ögeler içermiyo bu dizi
arkadaşlar başkalaştırılıyoruz yavaş yavaş

sn.prf: oktay sinanoğlu ingiliz gizli servisinden biriyle diyalogunu anlatırken şöyle bişiy demiş biz türkleri neden yenemedik biliyormusun çünkü çok kuvettli maneviyatları ve inaçları var
ama şimdi ne yapıyoruz dillerini degiştiriyoruz (bakın beyoğluna kaçtane türk isimli tabela var) bakış açısı degişiyor yani buyrun uyuşturucu ve trans müzikler aldı başını gidiyor
dili giden bir milletin dinide gitmiştir dini inaçları yok olan türk milletinide çok kolay teslim alırız hee bunu belki biz görmeyiz ama torunlarımız yada onların çoçukları muhakkat görecektir der bu ajan

temennim bunun böyle olmaması arkadaşlar hiç bir şey düşünmeye vakit bırakılmıyor
evde oturan insanlar bunları izliyip başlıyor kıvırmaya bide firikik verdinmi tamam o hafta gündem onun
aglayanlar sızlayanlar amış başını gidiyor yaw gecen izledim kadın kocasına boşanıcam ben başkasıyla ilişkideyim diyor yüzüne karşı ohaaa dedim valla çok tehlikeli boyutlarda bu yayınlar

kusura bakmayın biraz uzun yazdım ama çok canım sıkıldı bizler babalarımızın yanında sacımızı bile düzeltemezdik bunlar kıvırıp firikik veriyor

TearsOfTheSuN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende anlamıyorum bunları nerden buluyorlar biz bulamıyorus:D:D