gündüz (led) farlarında güç kaybı

andreoni81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: gündüz (led) farlarında güç kaybı

Devrim link' Alıntı:
Kısık olmadığına deneyerek mı bakarak mı karar verdiniz?
Bildigim kadarıyla onlarda da aynı çünkü.
Bizimde bilmeyen icin farlar acikken gündüz farinin kısık olması anlaşılmaz :)

Gündüz zaten ledler parlak yanıyor yani tam gücüyle. Alışveriş merkezine girdim ve camın karşısına geçtim. Otomatik farları kapattım sadece ledler yanıyor ve güçlüydü. Ancak farları otomatiğe aldığımda farlar yandı ledler kısıldı. Yolda giderken geceleri yeni astra lardan görüyorum ve ledler onlarda da zayıf yanıyor. Ama gecenin köründe mercedes, bmw yada audi görünce hem farlar hem ledler cayır cayır yanıyor. Hadi göz alıyor diye ayarladı Opel. Diğer markalar bunu düşünemiyor mu? Bizim neyimiz eksik yawss.. En çok canım buna sıkılıyor bu ara..

Devrim3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

andreoni81 link' Alıntı:
Gündüz zaten ledler parlak yanıyor yani tam gücüyle. Alışveriş merkezine girdim ve camın karşısına geçtim. Otomatik farları kapattım sadece ledler yanıyor ve güçlüydü. Ancak farları otomatiğe aldığımda farlar yandı ledler kısıldı. Yolda giderken geceleri yeni astra lardan görüyorum ve ledler onlarda da zayıf yanıyor. Ama gecenin köründe mercedes, bmw yada audi görünce hem farlar hem ledler cayır cayır yanıyor. Hadi göz alıyor diye ayarladı Opel. Diğer markalar bunu düşünemiyor mu? Bizim neyimiz eksik yawss.. En çok canım buna sıkılıyor bu ara..

Durum bende de aynı :) ben sunu demek istedim. Onlar parlak görünüyor ama farlari açtığında kısık hali olmasın? Benim kuzenin audi 2010 model onda da ledler kisiliyor farlarda :)

andreoni81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Devrim link' Alıntı:
Durum bende de aynı :) ben sunu demek istedim. Onlar parlak görünüyor ama farlari açtığında kısık hali olmasın? Benim kuzenin audi 2010 model onda da ledler kisiliyor farlarda :)

Ben akşam farları açıkken bahsediyorum diğer araçları. Gündüz şeklimiz tamam sıkıntı yok ledlerin gücü aynı. Gece olunca hem farları hem ledleri yanıyor. Ve amcamlarda öyle bir led var ki fardan çok yanıyor. Bunu anlayamıyorum işte :) Led farlar 2013 te moda oldu öncekilerde sönük çalışıyor olabilir farları yakınca.

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

andreoni81 link' Alıntı:

Allah başka gam keder vermesin :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Opellerde led ler far acinca kisiliyor malesef.
Ozellikle AFL sisteminde boyle.
Arkadasim sport araca sonradan cosmo fari takti tabi afl calismiyodu ama mercekle bixenon kullaniyordu.
LED lerde kisilmiyordu yani far acsanda gunduz gibi canli yaniyordu.

andreoni81

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Opellerde led ler far acinca kisiliyor malesef.
Ozellikle AFL sisteminde boyle.
Arkadasim sport araca sonradan cosmo fari takti tabi afl calismiyodu ama mercekle bixenon kullaniyordu.
LED lerde kisilmiyordu yani far acsanda gunduz gibi canli yaniyordu.

Vardır muhakkak bi ayarı..