Gsi ciler bakabilir mi

ErsinKarakus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Astra 2.0 GSi 1995 Model 15.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Lacivert renk - 147851000

Gsi ararken bu araca gözüm takıldı göründüğü gibi çok temiz duruyor yinede güvenemedim aracı tanıyan bilen abilerim kardeşlerim varsa yardımlarını istiyorum en ilgimi çeken ise hiç lpg takılmamış olması bende böyle bir araç arıyorum.. Şimdiden herkeze teşekkür ederim

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Motorunu iyi bir ustaya baktirin araba haliyle yaşlı gençlerin elinde hor kullanılıyor. Sorun çıkmazsa araba temiz duruyor alinicak bir araba.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arabayı almak yakıt açısından intihar olur, benzine 13 kuruş zam geldi bu geceden itibaren :D
Bence;
(+)Artıları: Performans, gençlerin sevdiği egzoz sesi, bu performansa göre fiyatı.

(-)Eksileri;
Yakıt (km'de şehiriçi 65-70 kuruşa kadar çıkar gaza abanırsanız) , gençlerin elinde hor kullanılmış olması, boyası bu kadar temiz kalamaz(muhtemel komple boyalı) , bunların kazasızını bulmak çok zor, bence bu da kazalılardan biri.

Genel yorumum; OLUMSUZ.

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Simdi yakit konusunda lafim yok ama benim eski Tigramda komple boyaliydi ama degisen parcasi bile yoktu. Onadami kazaliydi diyelim :) genel değerlendirme belki solmadan boyandi belki renk canlansin diye vernik atildi arastirmak lazim.

yigitekimdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.tamindir.com
Tigra'nın bile temizi bulunabiliyor ancak Astra GSi'nin temizini görmedim duymadım. :) Bulsam Tigra değil ondan alacaktım zaten.

1.6 motorla şehir için 42-50 kuruş arası yakıyorum, 2.0 motorlu GSi ile 50 kuruşu aşmaya da hazır olmalısınız.

ErsinKarakus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hepinize değerli yorumları için teşekkür ederim doblom var gündelik kullanımda ona bineceğim için yakıt sorun değil :) ben uzun zamandır bir gsi hastalığına sahibim ancak temizini bulmak zulüm :) o yüzden sordum belki içimizde bir bilen vardır aracıda bir yorum yapar diye hepinize çok teşekkür ederim en iyisi gidip bakmak olucak :)

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
95 model bir arabaya baktıgınızda içinize siniyorsa alın derim.dahada incigini cıncığını cıkarmaya sorgulamaya gerek yok. öyle keyfi arada hafta sonları binmek için güzel duruyor..yürüyeni boyası vs bakınca fena durmuyorsa hosunuza gittiyse kacırmayın.18-19 yasında bir araba için temiz mi degilmi demek komik geliyor bana.. Fotolarda temiz duruyor ne güzel yıkanmışta :D

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş boyayı oyayı geç,araba tek parça duruyor çok emsali var fotoda bile araba 3 parça....
bakılmaya değer bir araba,emsallerinden bakımlı,kullanan ilgileniyor gibi gibi...hor kullanılmış bir arabaya benzemiyor...
antalyada sıkı bir gsi cı istersen seni yönlendiririm...

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Hocam bu kadar eski model bir araba düşünüyorsan yakit probleminde yoksa Opel Calibralara yonel daha fiyakalidir :)

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her nekadar da olsa gsi ın piyasası var...calibra da son sahibi olma ihtimalin yüksek...
tekrar diyorum araba binilecek bir arabaya benziyor,ama yanına gidince mort bi arabayla karşılaşmakta var..resim işte..ama benim hoşuma gitti,jantları,tampon splitter ı,koltuklar,göğüs....güzel..