grafik bilgi +donanım + H H H H

sertcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar!!! ASTRA'da enjoy ( H kasa )
1- grafik bilgi ekranında hangi sekmeler görülebilmekte( menzil+ısı+ Ve benzeri....)
2- emniyet kemeri uyarı ışığı ve uyarı ikaz sesi var mı??
3- içeri lambasının üzerinde veya dikiz aynası altında ufak led ışıklar var vites topuzu ve çevresini aydınlatan bu astrada mevcut mu???......mesela seat leon'da+yeni ford fiesta'da ( titanyum pkt+lasnmn paket.)+opel vectra'da görmüştüm..
4- bu grafik bilgi ekranında lastik basınç göstergesi var mı..
5- sürücü mahalindeki camları kilitleme tuşuna basıldığında tümcamların açılıp kapanması engelleniyormu yoksa sadece diğer 3 cam mı engelleniyor.
6- bagaj içeriden açılıyormu.??
7- 4 cam otomatik olan astra enjylarda kapılar kilitlendiğinde camlar otomatik kapanıyormu?
8- araç kendi kandine kilitleniyormu? misal bazı arabalarda varya 5 dk. içinde kendi kendine kilitliyor kapıları...
9- originalinde bulunan cd-mp3 çaların ses kalitesi nasıl???
10-anahtarında kaç tuş var...( misal megane II anahtarı 3 tuşlu 1 açma 2 kapama 3 bagaj açma gibi)
11- anahtar ile hangi faliyetler gerçekleştirilebiliyor..kapı açma kapama cam açma kapama yakıt deposu falan????
12- kapı içlerinde veya konsol (araç göğüsü altında ayak aydınlatmaları mevcut mu ( mesela fiesta yenide var ww passat+vectra gibi bazı arabalarda kapı içlerinde kırmızı aydınlatmalar mevcut...
13- kapıların tam muntazam bir şekilde kapanıp kapanmadığını gösteren veyahut uyaran bir ses veya ikaz mevcut mu? buna bagajda dahil...

TEŞEKKÜRLER..
kendi aracım için bahsediyorum (2008 astra h sedan enjoy+sp+cc)
1. Yol bilgisayarında Ort. tüketim, anlık tüketim,menzil,kronometre bilgileri mevcut
2. yok / yok
3. yok
4. yok
5. arka iki cam
6. evet
7. uzaktan kumandaya basılı tutulduğu sürece evet
8. aracı açtınız ama herhangi bir kapıyı açmazsanız sanırım 30sn de kilitleniyor, zamanı tam tutmadım
9. gayet iyi
10. 2 tuş
11. kısa basma = açma / kapama, uzun kapama tuşu = cam açıksa kapama - uzun açma tuşu = bagaj açma
12. yok
13. gösterge panelinde kapı açık uyarı ikaz lambası sabit yanar ve içerideyken ön göğüste mevcut olan kapı kilitleme üzerinde bulunan kırmızı küçük led ışık yanıp söner ve ayrıca hareket edildiğinde sesle ikaz eder...

rica ederim...

Son düzenleme: