gps sorunu

umit43

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle merhaba arkadaşlar bende cyclone kullanıcısıyım ve 1.5 senedir kullanıyorum küçük bir ilçede olduğumdan ve şehir dışına pek çıkmadığımdan navigasyonu kullanmadım desem yeridir. yazın izmire gittiğimde açayım dedim 20 dk. falan sonra sinyal aldı ben hep öyle sanırdım geçen arkadaşın arabada navi açtık 2 sn falan sürdü konum bulma neyse dont panic igo8 ve primo 2 üçüde yüklü ve güncel ama sorun devam ediyor bu araçlarda gps anteni var mı varsa nerede acaba..

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: gps sorunu

Merhaba benim araçta anten ön camın sağ üst köşesinde. Anten varsa ( ki kesin vardır) bağlantılarını kontrol edin bence

umit43

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok sağolasın ama o anten tv anteni bana gps güçlendirici anteni varmış orası lazım.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

umit43 link' Alıntı:
çok sağolasın ama o anten tv anteni bana gps güçlendirici anteni varmış orası lazım.
Gps anteni cihazin arka taraflarina biyere sabitlemislerdir.

umit43

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben söktüm cihazı hafıza kartını çıkartmak için arkada anten bağlıydı ama anten yoktu bir yerde okudum direklere koyuyorlar diye ama hangi direk  yada benim anten mi sorunlu yoksa cihaz mı herkesin hemen konum buluyor mu cihaz yada 20 dk. falan sonramı buluyor

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

umit43 link' Alıntı:
ben söktüm cihazı hafıza kartını çıkartmak için arkada anten bağlıydı ama anten yoktu bir yerde okudum direklere koyuyorlar diye ama hangi direk  yada benim anten mi sorunlu yoksa cihaz mı herkesin hemen konum buluyor mu cihaz yada 20 dk. falan sonramı buluyor
Direklerde oldugunu sanmam.

Anten bu sekilde. 
Cihaz arkasinda sokete bagli boyle bisey varmi bakin.

umit43

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

umit43

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar siz ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ama cyclone deyince artık tüylerim diken diken olmaya başladı aarcı izmirden mercanlardan aldım navi sorunu var dedim biz nevcox mu dedi ne artık onla anlaşmışlar regiyi aradım servis o kadar sınırlı ki 8 saat yol gidecekmişim yaptırmak için (Kütahya simavdan istanbula