golf 6 dan sonra buradayımm...:)

Erm2323

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: golf 6 dan sonra buradayımm...:)

hoşgeldiniz. elazığa geldiğinizde mutlaka mini bir buluşma yapalım :) hayırlı olsun tekrardan  welllcommee

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

huseyin0667 link' Alıntı:
Opelsizasla adlı bir forumda bu denli vw fanatiklerinin olması şaşılacak iş.
...

Alışın... Burası kendi bindikleri araçtan farklı markalara ''O araba mı la!'' diyenlerin ortamı değil.

...
Ayrıca anlamadığım madem bu kadar çok seviyorsunuz, niye opel alarak kendinize eziyet ediyorsunuz. Alın bir vw, keyifle binip, karla satın olsun bitsin.

Olmadığını nereden biliyorsunuz?

VW seven, Opel'e binemez mi?

M5 hayali kuran/seven birisi parası olmadığı için Opel'e binemez mi?

VW sahibi, Opel platformunda paylaşım yapamaz mı?

Alper Tunga ölemez mi?

Issız acun kalamaz mı?

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

vehicle_dynamics link' Alıntı:
Astra benim ilk arabam.İlk kez cc, park sensörü, yağmur sensörü olan bir araba kullandım.Daha önceden ailemde 2000 model. Astra G vardı.
Teknolojinin sunduğu bu kadar nimet varken isim pahasına bunlardan mahrum kalmak bence hiç de keyifli bir sürüş vermez.Hatta o zamanlar benle aynı paraya bomboş golf alan arkadaşa gem gülüp hem de kızmıştım.

Sonuçta zorlayan yok, ama sadece ismi var diye bomboş arabaya o kadar para verip herşeyi manuel idare etmek bana göre hiç de akıl kârı değil.

Ama aynı paralara daha dolu Fiat varken onu neden almadınız? Bir Opel sever için: Fiat olacağına daha boş olsun ama Opel olsun mantığı girer işin içine.

Yani bir VW sever için de: daha boş olsun ama VW olsun mantığı giriyor devreye muhtemelen. Ya da tasarımını beğenmiştir.

HErkesin bir tercih sebebi vardır, hatta aracı satarken zarar etmemek bile bir tercih sebebi olabilir. Bu yüzden tuhafınıza gitmesin :)

musti23231

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Erm2323 link' Alıntı:
hoşgeldiniz. elazığa geldiğinizde mutlaka mini bir buluşma yapalım :) hayırlı olsun tekrardan  welllcommee
toprağımm köfteciler sokağında buluşalım ama :)))) en çok özlediğim şey :))))

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Elbette dileyen dilediği aracı alır. Ama sonuçta golf astra yakın araçlar, pekala astra yerine golf alınabilir. Yani m5 ile astra arasındaki fark aşikar, astrası olan m5 hayali kurar parası olursa alır ama golf öyle değil.
Ayrıca o ne laa, o arabamı tarzında birşey dediğimi hatırlamıyorum. Golf kötü astra iyide demedim. Benim anlatmak istediğim her fırsatta vw şöyle vw böyle şeklinde paylaşımlarda bulunmanın bu forumda garip kaçtığı.
Kaldıki ben vw ede opelede binen bir insanım, yani opele bindiğim için vw e laf atacak bir durumum yok. İkisininde kendine göre artıları eksileri var bu kadar basit.
Ama ne opelin ne başka markanın fanatikliğini yapmıyorum.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Elbette dileyen dilediği aracı alır. Ama sonuçta golf astra yakın araçlar, pekala astra yerine golf alınabilir. Yani m5 ile astra arasındaki fark aşikar, astrası olan m5 hayali kurar parası olursa alır ama golf öyle değil.
Ayrıca o ne laa, o arabamı tarzında birşey dediğimi hatırlamıyorum. Golf kötü astra iyide demedim. Benim anlatmak istediğim her fırsatta vw şöyle vw böyle şeklinde paylaşımlarda bulunmanın bu forumda garip kaçtığı.
Kaldıki ben vw ede opelede binen bir insanım, yani opele bindiğim için vw e laf atacak bir durumum yok. İkisininde kendine göre artıları eksileri var bu kadar basit.
Ama ne opelin ne başka markanın fanatikliğini yapmıyorum.

Tamam.

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Herhangi birşey alırken önce minimum kalite şartlarını sağlıyor mu diye bakarım.Eğer sağlamıyorsa fazladan özellikler sunsa da tercih etmem.Bu yüzden dopdolu FIAT almadım.Şimdi siz de VW ciler içinde Opel yeterince kaliteli değil dersiniz ☺.

Arada kalite farkı mutlaka vardır, fakat fiyat farkı kadar değil.Bu bakımdan marka düşkünü olmayıp seçimlerini fiyat-performansa göre yapanların Golf veya A3 tercihi yapacaklarını sanmam.Bu arada Opel Türkiye'de yıllardır yollarda ve belli bir pazar payı var.Opel i VW ye göre daha kalitesiz diye gömmek büyük haksızlık olur.

Diğer taraftan şu bilgiyi de sizinle paylaşmak isterim.VW grubu her sene çalışanlarına 8 bin Euro kar payı dağıtıyor.60 bine boş Golf alıp ikramiyelere katkıda bulunmak sevaptır :)

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vehicle_dynamics link' Alıntı:
Herhangi birşey alırken önce minimum kalite şartlarını sağlıyor mu diye bakarım.Eğer sağlamıyorsa fazladan özellikler sunsa da tercih etmem.Bu yüzden dopdolu FIAT almadım.Şimdi siz de VW ciler içinde Opel yeterince kaliteli değil dersiniz ☺.

Arada kalite farkı mutlaka vardır, fakat fiyat farkı kadar değil.Bu bakımdan marka düşkünü olmayıp seçimlerini fiyat-performansa göre yapanların Golf veya A3 tercihi yapacaklarını sanmam.Bu arada Opel Türkiye'de yıllardır yollarda ve belli bir pazar payı var.Opel i VW ye göre daha kalitesiz diye gömmek büyük haksızlık olur.

Diğer taraftan şu bilgiyi de sizinle paylaşmak isterim.VW grubu her sene çalışanlarına 8 bin Euro kar payı dağıtıyor.60 bine boş Golf alıp ikramiyelere katkıda bulunmak sevaptır :)

Haklısınız.

Erm2323

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

musti2323 link' Alıntı:
toprağımm köfteciler sokağında buluşalım ama :)))) en çok özlediğim şey :))))

Adres ver hemen yaptırıp göndereyim :)