göğüste renk atması

acmazkacmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçenlerde bu telefon kaymasını engelleyen plastik zeminlerden alıp aracımın ön göğsüne koyma gafletinde bulundum. havaların ısınmasıyla birlikte zannedersem bu zeminin plastiği güneşte çok ısındığı için altındaki döşemenin rengini soldurmuş. kareli kareli deseni olduğu gibi alta geçmiş. az önce gördüm sinirlerim bozuldu miğdeme ağrı girdi. bu kadar salak bir şekilde aracın zarar görmesi çok sinir bozucu gerçekten. çizik falan olsa bu kadar umursamam neticede herkesin başına geliyor. ama böyle saçma bir şekilde konsolun solması berbat bir şey. tavsiyem sakın aracınıza bu tarz saçma aparatlardan koymayın arkadaşlar. ben yaptım siz yapmayın. bu durumda ne yapılabilir bilgisi olan arkadaşların  önerlerini bekliyorum.

bugra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: göğüste renk atması

Gögüs vinil vs. temizleyici köpük + mikrofiber bez işe yarayabilir. Geçirmese dahi aradaki farkı bir nebze dengeleyebilir. Daha homojen bir görüntü sağlar. Denemenizde fayda var. Geçmiş olsun canınızı sıkmaya değmez boşverin.

acmazkacmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teşekkür ederim arkadaşlar. temizleyici mikrofiber denedim. bu durum gerçekten canımı sıktı.eğer geçmezse aracı satmayı bile aklımdan geçiriyorum. 4 aylık aracımda 20 yıllık araç gibi göğüs yanığı görüntüsüne tahammül edemem.

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bir arkadaşmıın goflfaracında da aynısı oldu. hatta kaydırmazı koyduğu yerde 1 milimetreye yakın kaydırmazın şeklinde bir de göçük oluştu. aracı neyle silerseniz silin çıkmıyor.

aracı bir süre güneşte bırakın. 10 gün içerisinde yavaş yavaş kendiliğinden kaybolmaya başlıyor.

KaHiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gecmis olsun umarım en kısa sürede çözülür..

ac@d

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun, aynı bölgeyi  güneş ışığına maruz bırakın, zamanla kötü görüntü ortadan kalkar,

janjan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Güneş ışığı zamanla rengi dengeleyecektir. Bu kadar moral bozmayın aracınızın tadını çıkarın.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun. aracın yeni olduğu için can sıkıcı olabiliyor böyle, takma kafana geçecek, birkaç hafta güneş ışığında kalsın dengeler ton farkını

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Geçmiş olsun can sıkıcı bir durum. Ama göğüs parlatıcılarıyla yok edilebileceğini düşünüyorum. Hatta madmax arkadaşımızın kullandığı temizleyiciyi kendi arabamda da test etme imkanı buldum. Hem parlaklık hem de toz tutmama açısından çok iyiydi... ;)