GM cam silecek suyu.

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Servisten almıştım 12 liraya, çok memnunum.
1lt kadar, kalanı su ile tamamladım.
Donma falan olmadı, kokusuda diğer muadil ürünlere göre daha iyi, diğer ürünlerde havalandırmadan gelen silecek suyu kokusu insanı çok rahatsız edebiliyor.

[img=450x600]http://img694.imageshack.us/img694/248/grnt0935.jpg[/img]

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş
Ynt: GM cam silecek suyu.

12 lira çokmuş. ben 5 lt 7 liraya aldım benzinlikten markasını hatırlamıyorum ama işimi gördü -22 de donmadı.

xylent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: GM cam silecek suyu.

tomacco link' Alıntı:
... diğer ürünlerde havalandırmadan gelen silecek suyu kokusu insanı çok rahatsız edebiliyor.

Katılıyorum. Geçen 1/1 oranında antifriz koymuştum cam suyuna. O kadar ağır kokuyor ki, cama su sıktığım zaman her yer kapalı olmasına rağmen arabanın içi bile antifriz kokusu ile doluyor. Koku nasıl içeriye kadar girebiliyor çözemedim, beni de çok rahatsız ediyor gerçekten. Bu arada litresi 12 TL ise çok pahalıymış, benzinin litresi bile o kadar pahalı değil. Ben PO'dan 6 litrelik antifrizi 16 TL gibi bir fiyata almıştım; ama dediğim gibi kokusu yüzünden çok memnun kaldığımı söyleyemeyeceğim. Neyse zaten birkaç hafta sonra antifriz koymaya gerek kalmaz diye umuyorum.

avicenna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: GM cam silecek suyu.ı

bana da biraz pahalı geldi
arabayo ilk aldığımda bagajda bi tane hediye vardı , bu kadar kıymetli birşey olduğnu düşünmemiştim hiç :)
bilseydeim daha cimri şekilde kullanırdım