Giresundan Selamlar

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Giresundan Selamlar

Hoşgeldiniz. Aracınızı güzel günlerde, kazasız belasız kullanmanız dileklerimizle. Depo sesine de çok dikkat etmeyin bence. Deponun içini açtırıp, dalga kıran vs. taktırmazdım şahsen. Müziğin sesini biraz daha açın :)

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Aracınız hayırlı uğurlu olsun. Güzel günlerde kullanın. Motor seçeneğide araç donanımıda çok güzel. Ses çok aşırı bir lokurtu değilse dalgakıran ile uğraşmayın. Rodaj dönemi 10.000 km civarı sürecektir. Ama zaten araç dizel, basın gitsin :)

mesut seçkin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ergün_28 link' Alıntı:
Arkadaşlar Merhaba forumu takip ediyordum ama kendimi tanıtmamıştım. İsmim Ergün . Giresunda otruyorum yaş 28.   

Uzun zamandır beklediğim 1.6 cdti 136 hp cosmo + still paket beyaz aracımı dün akşam itibariyle teslim aldım. ֖ncelikle araca alıştım diyebiliirim. Aracın focus 2 1.6 benzinli motoruna göre çok seri bir motoru var. Gaz pedalına dokunmam yeterli :) Bu beni çok mutlu ediyor. vites geçişleri biraz sert gibi ama alışırım herhalde yakıt tüketimi için şimdilik çok erken ileri zamanlarda kontrol edicem. Serviste ek garanti yaptırdım özellikle sordum .  + garantiyi opel mi yapıyor ve 2 yıl için geçerli olan garanti + garanti içinde geçerli mi dedim. Evet dedi. Rodaj süresi içinse bişey söylemediler ama ben dikkat etmeye çalışacağım. Mağlum motor gerçekten iyi ve sessiz.  şu an için tek bir sorun gözüme çarptı depodan gelen ses :(  dün akşam arabayı fullemiştim.  duruşlarda kalkışlarda depodan ses geliyor. Bunu bekliyorum forumda yazılıyordu . Bundan sonra yarım depo ile gezerim artık :) ya da dalgakıran taktırsam mı diye düşünebilirim. şİmdilik bunlar duruma göre aracın fotolarını paylaşırım.

Hoşgeldiniz, =)

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

welllcommee , aracınız hayırlı olsun.

talha batu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

welllcommee iyi günlerde kullanın inşallah.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Hoş geldiniz. Keyifli forumlar dilerim

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hoşgeldiniz. Giresun'un neresindesiniz?