GG kamerası

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: GG kamerası

evet bnmki yeni cihazlardan sd gps girişi flnda dışarıda komple bir ekran diğer ekrann üzerine takılmadı renkli yeni bir ekran takıldı hd olarak diğer necvoxlardan farklı o yzdn

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugraa link' Alıntı:
evet bnmki yeni cihazlardan sd gps girişi flnda dışarıda komple bir ekran diğer ekrann üzerine takılmadı renkli yeni bir ekran takıldı hd olarak diğer necvoxlardan farklı o yzdn

Benim gibi necvox yada cyclone cihaz almayı düşünen arkadaşlara yardımcı olması açısından cihazınızın detaylarını paylaşırmısınız. Ayrıca yetkili servistemi taktırdınız bunuda belirtirseniz sevinirim.

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

http://i1106.hizliresim.com/2011/6/24/13868.jpg bu markası ve modeli
http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=1300.15 bu linktende detaylı resmlerne ulaşabilrsnz daha önce forumda tartışmıştık zaten orda bahsettiğim bütün eksikliklerde giderildi ben memnunum renkli ekran olması cd 500 den çok daha fazla özelliği olması we görsellik bakımındanda cd500den hiçbir farkı yok renkli ekran zatn hd 7 inçlk bir ekranı war aracın orjinal ekranı sökülp takılıyor üstüne takılmıyor yani ben aracı alırken opel gerçekte taktırmıştım 1800 tl takan arkadşda çok ilgilendi ekskleride giderdi tarkan bey takıyo gerçekte taktırırsanız

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben gerçekte tanıdık olmasına rağmen eski necvox a nisanda 2200 den 2000tl anca indiler yenisi nasıl 1800 e taktılar ilginç hemde yeni ekrana sahip olmasına rağmen

bugraa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben aracı alırken galeride balmumcudaki showroomnda anlaşmış taktırmıştım belki daha sonra serwis daha farklı fiyat weriyo olabilir

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende aracı alırken 1800 e anlaştım ama sonra necvox sistem değiştirdi (eski sistem erdem bey in araçtaki) yenisine 2200 istediler daha sonra anca araya tanıdık sokup 2000 e taktılar