Geri vites lambası

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese selam
Başlıkta belirttiğim gibi geri vites lambası biri yanmıyor baktım ampul sağlam sigortadan olsa ikiside yanmazdı diye düşündüm kablolar gayet sağlam duruyor bağlantıları kontrol ettim Bi sorun göremedim neden olabilir acaba
2 inci sorunumda ön ışık sürekli yanıyor Bi türlü söndüremedim
Yani kısa hüzmeli far ve normal far kapalı olduğu halde ışık yanıyor

İbrahim3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geri vites lambaları, çoğu marka ve modelde bu şekilde tek bir lamba yanacak şekilde yapılıyor. Onun ile ilgili sorun yok. Ön farlar için ise Auto modu var mı?

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geri vites lambaları, çoğu marka ve modelde bu şekilde tek bir lamba yanacak şekilde yapılıyor. Onun ile ilgili sorun yok. Ön farlar için ise Auto modu var mı?
Auto Modu yok 3 konum var far düğmesinde sıfıra getirince bütün ışıkların kapanması lazım sanırım ama sönmüyor

İbrahim3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O zaman far açma kapama anahtarı arızalı olabilir, Off konumunda bile farları açık kalmasının çok fazla açıklaması yok sanırım.

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
@PRESTİJ geri vites lambası 1 adet diğeri arka sis lambası. Aktif hale getirince farkedersiniz. Sürekli yanan far gündüz park lambası mı ? Eğer o ise bizim araçlarda kapanmıyor ki bence de böylesi daha hoş.

• Beğen
Tepkiler: İbrahim3

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
@PRESTİJ geri vites lambası 1 adet diğeri arka sis lambası. Aktif hale getirince farkedersiniz. Sürekli yanan far gündüz park lambası mı ? Eğer o ise bizim araçlarda kapanmıyor ki bence de böylesi daha hoş.
İnanın bir fikrim yok opel konusunda acemi sayılırım gündüz Park lambası olabilir bilmiyorum
2013 model edition paket eğer bu donanım da varsa dediğiniz gibi gündüz Park lambası olabilir

İbrahim3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben far açık gibi anladım, Ama doğru söylüyorsunuz Hocam, gündüz farlarını demek istemiş arkadaş her halde.😀

• Beğen
Tepkiler: Ergun U.

İbrahim3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnanın bir fikrim yok opel konusunda acemi sayılırım gündüz Park lambası olabilir bilmiyorum
2013 model edition paket eğer bu donanım da varsa dediğiniz gibi gündüz Park lambası olabilir
Evet gündüz farı, o kapanmıyor Hpcam, görünürlük olarakta çok faydası var aslında.

• Beğen
Tepkiler: Ergun U.

PRESTİJ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et